Jump to content

HSBC ve British Airways

ressamsikar

Recommended Posts

AXA SİGORTA GRUBU ERMENİLERE SOYKIRIM TAZMİNATI ÖDEMEYİ

VADEDİYOR,AXAOYAK

SİGORTALILARIN BİLGİSİNE..

Gectigimiz günlerde dünyanin dört bir yaninda "sözde ermeni soykirimi"ile ilgili onlarca panel-konferans düzenlenmis. Bunlarin ana sponsorlari kim biliyor

musunuz? HSBC ve British Airways.. Bizim

Ülkemizde bizden elde ettikleri para ile bize karsi sözde ermeni

soykirimini destekleyen bu

kuruluslarla olan iliskilerinizi gözden

gecirmeye davet ediyorum.

Saygilar.

VARSA HSBC HESAPLARINIZI KAPATIN VE ADVANTAGE KARTLARINIZI IPTAL EDIN.. TEPKINIZI GÖSTEREBILIRSINIZ.EVET. COK DOGRU. EGE

UNIVERSITESI HASTANEDEKI BUTUN DOKTORLARIN HSBC KREDI KARTLARINI VE HESAPLARINI KAPATTIRDIKLARINI GORUNCE BANKANIN GENEL MUDURLUGU

OLAYA EL KOYDU. AMA KIMSE VAZGECMEYINCE ADAMLAR TUTUSTU.BIR SURU FAKSLAR FALAN ÖZUR YAZILARI. AMA BU SADECE BU HASTANE ILE SINIRLI

KALMAMALI. ULKEMIZDE BIR SURU YATIRIM YAPIYORLAR,BIZIMLE IYI GECINMEK ISTIYORLARSA BIR TERCIH YAPSINLAR.

BENCE,HIC DUSUNMEYIN KARTLARINIZI IPTAL ETTIRIN.AMA EN ONEMLISI BU OLAY SEBEBIYLE OLDUGUNU BELIRTIN, LÜTFEN....!!!

Not Copy - paste nedeniyle büyük harf yazıldı ! anlayışınız ve hoşgörünüz için teşekkür ederim.

duyarlılığına teşekkürler bence mail listlerimizi bu konudan haberdar etmeli ve herkeze ulaşmasını sağlamalıyız ben şimdiden 50 kişiye yolladım

bu duyarlılığın çığ gibi büyümesi dileğiyle

AXA SİGORTA GRUBU ERMENİLERE SOYKIRIM TAZMİNATI ÖDEMEYİ

VADEDİYOR,AXAOYAK

SİGORTALILARIN BİLGİSİNE..

Gectigimiz günlerde dünyanin dört bir yaninda "sözde ermeni soykirimi"ile ilgili onlarca panel-konferans düzenlenmis. Bunlarin ana sponsorlari kim biliyor

musunuz? HSBC ve British Airways.. Bizim

Ülkemizde bizden elde ettikleri para ile bize karsi sözde ermeni

soykirimini destekleyen bu

kuruluslarla olan iliskilerinizi gözden

gecirmeye davet ediyorum.

Saygilar.

VARSA HSBC HESAPLARINIZI KAPATIN VE ADVANTAGE KARTLARINIZI IPTAL EDIN.. TEPKINIZI GÖSTEREBILIRSINIZ.EVET. COK DOGRU. EGE

UNIVERSITESI HASTANEDEKI BUTUN DOKTORLARIN HSBC KREDI KARTLARINI VE HESAPLARINI KAPATTIRDIKLARINI GORUNCE BANKANIN GENEL MUDURLUGU

OLAYA EL KOYDU. AMA KIMSE VAZGECMEYINCE ADAMLAR TUTUSTU.BIR SURU FAKSLAR FALAN ÖZUR YAZILARI. AMA BU SADECE BU HASTANE ILE SINIRLI

KALMAMALI. ULKEMIZDE BIR SURU YATIRIM YAPIYORLAR,BIZIMLE IYI GECINMEK ISTIYORLARSA BIR TERCIH YAPSINLAR.

BENCE,HIC DUSUNMEYIN KARTLARINIZI IPTAL ETTIRIN.AMA EN ONEMLISI BU OLAY SEBEBIYLE OLDUGUNU BELIRTIN, LÜTFEN....!!!

Not Copy - paste nedeniyle büyük harf yazıldı ! anlayışınız ve hoşgörünüz için teşekkür ederim.

Word de Shift +F3 ile büyük-küçük harf dönüşümünü sağlayabilirsiniz.

kaynak varmı? nerde ne zaman olmuş bu olay? ben HSBC kredi kartı kullanıyorum bankada hesabım var bütün işlemleri ordan gerçekleştiriyorum ama hiç böyle bi haber duymadım bu da yine cocacola yazısındaki saçmalıklar gibi olmasın? HSBC nin böyle bişe yapıcanı sanmıyorum her yıl eğitime milyonlarca YTL katkıda bulunan bi bankadan bahsediyoruz yabancı sermayeli olması önemli değil... eğer güvenilir bi kaynağın varsa hemen iptal ettiririm...

kusura bakmayın ama ben türk bankalarından memnun değilim

geçmişte örnekleriyle dolu paranızın ne olacağı belli değil!

ama hsbc her zaman için güven veren ve ilgilenen bir banka ve kazandıran bankalardan birisi

ayrıca dünyanın yerel bankası ;)

hsbc nin bu tavrı beni enterese etmiyor ama hesabım olduğu için kendimi güvende duyuyorum benden kazzandığını neresine sokarsa soksun beni bağlamaz ;)

hani derseniz nie yorum yazdın tüm üyelere yönelik ve orda hesabım olduğu için...

Kesinlikle sizinle bi ilgisi yok olayın oké

saygılarımla

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...