Jump to content

İso Dosyasını Bulamıyorum

EldritchArrowTR
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar merhaba şimdi ben Turbobit ten Pasific adlı arkadaşımızın modifiyeli işletim sistemini indirdim ve winrar da çıktı,sonra wintoobotic programını indirdim ama nasıl yazdırıcam bilmiyorum.Turbobit'ten indirdiğim rar dosyasını açtığımda boot,efi,sources,bootmgr,bootmgr.efi adlı dosya klasörleri ve dosyalar çıkıyor.Acaba iso dosyası nerede?

iso dosyası rarlı gözüktügü için iso dosyasını çıkartmış olabilirsin...tekrar o dosyaları iso yap =) rufus ile yazdır

Hocam şimdi tekrar iso nasıl yapıcam benim bildiğim iso dosyası çıkınca bir yazdırma programıyla usb belleği seçip dosyayı seçip belleğe yazdırmak.Bunun dışında hiçbir şey bilmiyorum.Ben winrar a girip indirdiğim dosyaya bastğımda boot,efi,sources,bootmgr,bootmgr.efi adlı dosyalar çıkıyor.

Hocam şimdi tekrar iso nasıl yapıcam benim bildiğim iso dosyası çıkınca bir yazdırma programıyla usb belleği seçip dosyayı seçip belleğe yazdırmak.Bunun dışında hiçbir şey bilmiyorum.Ben winrar a girip indirdiğim dosyaya bastğımda boot,efi,sources,bootmgr,bootmgr.efi adlı dosyalar çıkıyor.

ilk indirdiğiniz rarlı sandığınız dosya duruyor mu

duruyorsa iso dosyası o

rar gibi görünür bazen

ilk indirdiğiniz rarlı sandığınız dosya duruyor mu

duruyorsa iso dosyası o

rar gibi görünür bazen

Kastettiğiniz dosya içinde boot,efi,sources,bootmgr,bootmgr.efi dosyalarını bulunduran dosyaysa evet o duruyor.İso dosyası o mu?Ben o dosyanın içinde zannediyordum.

Edited by EldritchArrowTR

Yok hocam rar halinde yazdırsak bir şey olur mu o anlamda sordum.Birde rufus ta açılış diski oluşturma yöntemine ne diyim?İso dosyasını nasıl seçicem rufus ta?

bir şey olmaz rar dosyası değil o uzantısı iso.klasör seçeneklerinden uzantıları göster ayarlarsan görürsün

rar olarak görmemek için winrarı kurarken iso tikini kaldırman lazım

f2 veya dell'dir bios a girme genelde yada sistem açılırken notebook reklam logosu geçerken altta yazar setup hangi tuş oldugu

Dediğinizi yapıcam fakat aklıma şu soru takıldı hani bazı markalar windows u silmemize izin vermiyo ve işletim sistemini değiştiremiyoruz ya acaba Packard Bell de izin vermeyen firmalardan olabilir mi?