Jump to content

Kablosuz Interneti Kablolu Yapma..?

neskali
 Share

Recommended Posts

öncelikle herkese merhabalar arkadaşlar kablosuz interneti kablolu yapmak istiyorum client destekli acccess pointle yapılabiliniyor diye yazılar okudum ama ne kadar doğru nasıl yapabilirim arkadaşlar şimdiden yardımlarınız için teşşekürler...

başlıgı yanlıs atmıssınız :)

kabloluyu kablosuz yapmak ıcın herhangı bır acccess point(airtes tavsiyemdır) bağlaman yeterli ama AP pahalı olur, bunun yer kablosuz bir modemi alıp acccess point olarak kullanabılrısın

başlıgı yanlıs atmıssınız :)

kabloluyu kablosuz yapmak ıcın herhangı bır acccess point(airtes tavsiyemdır) bağlaman yeterli ama AP pahalı olur, bunun yer kablosuz bir modemi alıp acccess point olarak kullanabılrısın

başlık doğru usta kablosuzu kabloluya çevirmek istiyorum :) zaten kabloluyu router la kablosuza çevirdim fakat şimdi kablosuzu kabloluya çevirmem gerekti :)

Edited by neskali

http://www.webdenal.com/tp-link-tl-wa5110g_463566.html Bu Ürün Ne Yapar?

TL-WA5110G Yüksek Güçlü Kablosuz Küçük Ofis/Ev Ofis (SOHO) ürün grubunda uzun mesafe kablosuz ağ çözümü olarak yer almaktadır. AP cihazı kablosuz ağ deneyiminizi daha esnek kılmak için çeşitli operasyon modları ve fonksiyonları ile gelmektedir. Cihazı; kablolu bir internet bağlantısını kablosuza çevirmek, yanlızca kablolu bağlantıya izin veren kablosuz ağ adaptörü olmayan bir cihazın kablosuz ağ adaptörü olarak kullanmak, kablosuz yayın yapan benzer bir cihaz ile köprüleme veya sinyalini tekrarlayarak kablosuz menzilini genişletmek gibi pek çok uygulamada kullanabilirsiniz.

Uzak Mesafe Kablosuz Bağlantısı

TL-WA5110G yüksek çıkış gücü ve RX duyarlılığı ile ölü noktaları minimize edecek şekilde geniş iletim mesafesinde sürekli kablosuz bağlantı sağlamaktadır. 802.11g ürünlerindeki mesafe limitlerine bağımlı kalmayan 0-52,6km arasında değiştirilebilen mesafe kontrolü ile çok geniş mesafelerde kablosuz iletim mümkün kılınmaktadır.

Kolay Kullanım

TL-WA5110G Hızlı Kurulum desteği ve hızlı kurulumun her aşamasında kullanıcı dostu yardım mesajları ile kolay kullanıma sahiptir. Cihaz bağlantılarını ve Internet Paylaşım ayarlarını bu sayede hızlı ve zahmetsizce yapabilirsiniz.