Jump to content

Türkiye Bu Resimle Dolandýrýlmýþ

onder

Recommended Posts

Burasý Türkiye bu kadar þaþýrmaya gerek yok sanýrým. Çünkü biliyorsunuz yakýn zamanda ölen annesinin maaþýný almak için Kadýn kýlýðýna giren insanlar vardý. Ben artýk bazý olaylardan sonra Türkiye deki iþlerin arkasýnda iþ olduðunu düþünüyorum ki her olayda...

• 3 ay sonra...

Arkadaþlar lütfen böyle þeylere inanmayýn bu resim kesinlikle gerçek. bundan 3-4 ay önce Hulki Cevizoðlunun hazýrlayýp sunduðu ceviz kabuðunda bu konu tartýþýlmýþtý inanýn sabah dört buçuk beþ gibi bitmiþti ve uykusuz kalarak seyrettim ve resimlerin orjinallerine kadar getirilmiþti resimlerin sahte olmadýðý belirlenmiþti sadece bu resimleri afiþ haline getirirken doðal olarak üzerinde oynama yapýldýðý ortaya çýkmýþtý.

Bunlar milli bilincimizi karalamak için ortaya atýlmýþ saçmalýklardýr.

Sakýn böyle þeylere inanýpta bazýlarýnýn ekmeklerine yað sürmeyin.

O polis dergisi ise kesinlikle kendi reklamýný yapmak için böyle bir yola baþvurmuþ.

Koskoca devlet dairelerinde askeri makamlarda hatta mecliste bile asýlý bu fotoðraflar sizcede sahte olabilir mi ?

Yazýklar olsun diyorum baþka birþey demiyorum böyle bir yola baþvuranlara.

@Dawnie arkadaþýmýzýnda dediði gibi hem sahte olsa ne olur olmasa ne olur zor þartlarda kazanýlmýþ bir destan ve bunu karalamak isteyen yanlýþ insanlar...

Bu konu çok hassas bir konu benim için ve tekrar gündeme getirilmesi sinirimi bozdu. umarým anlatabilmiþimdir.

Anlayýþýnýz için teþekkürler...

Bu forumdaki gerçek anlamdaki ilk mesajým bu olacak... Uzun zamandýr sadece faydalanýyordum sadece.. Taaki bu konuyu görene kadar...

''tenekecezve'' arkadaþýmýn bahsettiði Ceviz Kabuðunu ben de izledim ve arkadaþýmýn söylediði her kelimeye sonuna kadar katýlýyorum... bu resimler FAKE falan deðil.. Milli birlik ve beraberliðimizi kamçýlayan bu tür resimler ve olaylarý karalama kampanyalarýyla hiçbir güç emellerine ulaþamayacak..

Çünkü bizler ayrý ayrý bireyler olarak atalarýmýzdan bizlere kalan en deðerli mirasý taþýyoruz.. Destanlar yazan bir milletin KANI... Bu resimler fake olsa bile ''Dawnie'' arkadaþýmýn da belirttiði gibi mesele resmin içinde barýndýrdýðý ruhtur.. ki bu gerçeðin ta kendisidir... Destanlar yazan atalarýmýzýn ne zorluklar içerisinde o savaþlarý kazandýðýný hepimiz biliyoruz.. O zaman söylesinler bakalým Aþaðýdaki resimde görünen yemek listesi de mi FAKE? Bizler bu kahramalar sayesinde bu topraklara özgürce ayak basabiliyoruz...

Please register to see this content.

kardeþlerim arkadaþlarým ülkemiz üzerinde ne acayip oyunlar oynanýyor bilmem farkýndamýsýnýz...þimdi bu resimlerle oynanan oyun belkide çok daha ileriye pervasýzca ve ahlaksýzca taþýnýp bizim atalarýmýzýn ve kendini gerçekten bir türk gibi hissedenlerin yaptýklarý kurtuluþ savaþýnýn bir kurgu olduðunu da yutturmaya çalýþabilirler. sizlere sorarým biz ne zaman gençliðimize gerçek tarihi okutacaðýz ve onlara ne kadar asil bir millet olduðumuzu gerçekten kalplerine kadar ne zaman hissetmelerini öðreteceðiz. ben kendini bilmez bir densizin karalama oyunu olduðuna inanýyorum.resimler ve tarihimiz gercektir. bu eleman büyük ihtimalle þeytana uymuþtur resimler gercek ama bir gercekte her zaman insanlarýn dini ve hissi duygularýnla oynayan para canlýsý paraya aç sahtekarlarýn da var olacaðýdýr.kýlýklarý her zaman deðiþebilir.önemli olan bu insanlarý bizim ne zaman utandýracaðýmýzdýr. ben bizlere sadece þu tavsiyede bulunmak istiyorum birbirimize inanalým ve sevelim.bizi bölmelerine izin vermeyelim.sadece bir bütün olalým ve milllet olmaya çalýþalým.kardeþiniz

Bu kadar genis capli hemde devletin kendi resmi darilerine okullara sokaklarda bilboradlara kadar yansiyacak bir dolandiricilik sebekesi olabilme ihtimali bence pek mantikli gelmiyor.. Cunku bir yerde patlak mutlaka cikardi..

Bunlar uzerimizde hep oynanan oyunlarin bir parcasi ne yazikki..

Dawnie'nin dedigi gibi ne fark ederki fake olmasi icindeki ruh onemli yani kandirilmista olsak paramiz gitmiste olsa en azindan bu sayede belki birileri bazi duygularina kavusur.. Ama tabi onca toplanan para milletimizin hakki ve bir kac eskiyanin yemesi moral bozucu..

Ama bence bu fake degil..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...