Jump to content

arkadaslar hayatınızda hıc bır kızı gıdıkladınızmı?

alparslan

Recommended Posts

EEE cevap vermeden nasıl hava atıcak millet ne güzel pişkin pişkin anlatıyor herkes... Aynı kamyoncular gibi abi şöyle yaptım böyle yaptım diye...

Allahım sen millete akıl fikir ver....

Linkteki flash dosyasından bahsederek cevabımı verdim,Aynı flash dosyasını 4 sene kadar önce görmüştüm de. gerçek hayattan değil.

Bazı vatandaşlar sanki anlamazlıktan gelip tersine mersine falan filan yazmış sor bakalım millet ne amaçla yazmış bizde kız muhabbetleri yönünden hava atmakta üstümüze yoktur... %1 linke göre yazmıştır. %99u ne amaçla yazdıklarını kendileri daha iyi bilir...

Bazı vatandaşlar sanki anlamazlıktan gelip tersine mersine falan filan yazmış sor bakalım millet ne amaçla yazmış bizde kız muhabbetleri yönünden hava atmakta üstümüze yoktur... %1 linke göre yazmıştır. %99u ne amaçla yazdıklarını kendileri daha iyi bilir...

konu açılmış sen nerden biliosun millet tıkladı tıklamadı linke gitti gitmedi bu 3-4 senelik bişe yeni değil ki mümkün herkesin bilio olması... artı konuyu açan sen de değilsin arkadaş bile bişe demio ben bilemiorum ne oluyo yani... sorun ne?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...