Jump to content

Svcpack.inf Sorunu

maxpayne.29
 Share

Recommended Posts

arkadaşlar i386 klasöründen svcpack.ını_ dosyasını aldım winrarla içini actım svcpack.inf girdim katilimsiz programların adını tekrardan ayarladım deşikleri kaydet dediğimde belirtilen 7 zip te hata veriyo elimde ayarladıgım tekrardan svcpack.inf dosyası var bunu nasıl ilk haline alıcam ayarlı halde cab olarak

j5uzxs.jpg

Bu dosyayı illa *.cab olarak kaydetmene gerek yok.

I386 Klasörü içinde bulunan svcpack.in_ ,i sil ve değiştirdiğin svcpack.inf ,i yerine koy aynı şekilde çalışacaktır.

[SetupHotfixesToRun]  Altına

koyduğun program isimlerine dikkat et uzantıları muhakkak olacak ve katılımsız değilse slient parametresi ne ise verilecek örn. mesala.exe /s

Kolay gelsin.

kardeş ben katilimsiz program eklemek istiyorum ve söyle yaptım 

nero.exe

buraware.exe 

..

..

..

diye gidiyor bu ayarları yapmadan once 

adam soyle yapmıs su olay ne için anlamadım

klite.exe v\silent \ ss diye yazı felan var tam hatırlamadm neden sadece k lite te diğerlerinin yanınadamı bunlardan koycaz

kardeş ben katilimsiz program eklemek istiyorum ve söyle yaptım 

nero.exe

buraware.exe 

..

..

..

diye gidiyor bu ayarları yapmadan once 

adam soyle yapmıs su olay ne için anlamadım

klite.exe v\silent \ ss diye yazı felan var tam hatırlamadm neden sadece k lite te diğerlerinin yanınadamı bunlardan koycaz

Çünkü klite yi katılımsız olarak koymamış sisteme. Normal setup dosyasını koyup sonuna parametre ekleyerek katılımsız kurulmasını sağlamış..

Her programın yapısına göre parametresi değişebilir o yüzden ezbere söylenemez her katılımsız programda addon özelliği olmadığı için svcpack altında çalışmayabilir.

K-lite ise farklı kurulumları var standart-mega-full sizdeki bilmiyorum vs diğer programlarda,da farklılıklar olabilir.

Bu konular için daha evvel sorulmuş ve çok detaylı anlatımlar veya başlıklar bu forumda mevcut eğer yeni başladıysanız o bölümleri inceleyin bir çok eksiğinizi giderecektir.