Jump to content

Java Hata Veriyor? (Çözdüm)

abdulhey_
 Share

Recommended Posts

java arada uyarı veriyordu yeni sürüme güncelleyin gibisiniden bazı java ile çalışan online veri sayfalarını açarken bende flash paketini indirmiştim bunu kurayımda java da son sürüme kavuşur diye düşündüm . fakat hata veriyor şimdi 17.51 sürümü kendi sitesinden yükledim kaldırıp yine aynı. bu hatayı nasıl aşarım?

Edited by abdülhey

java arada uyarı veriyordu yeni sürüme güncelleyin gibisiniden bazı java ile çalışan online veri sayfalarını açarken bende flash paketini indirmiştim bunu kurayımda java da son sürüme kavuşur diye düşündüm . fakat hata veriyor şimdi 17.51 sürümü kendi sitesinden yükledim kaldırıp yine aynı. bu hatayı nasıl aşarım?

ben adobe flash playerde yaşadım benzer sorunu paket yükledikten sonra

Formatla kurtuldum

artık paket yüklemiyorum

uninstall vs fayda etmiyor

ben adobe flash playerde yaşadım benzer sorunu paket yükledikten sonra

Formatla kurtuldum

artık paket yüklemiyorum

uninstall vs fayda etmiyor

kaldırsam önceki sürümlerden kursam düzelmezmi? önceki sürümlerden elinde olan varmı? o da yok bende flash bellekte vardı flash bellek yandı. bi java için formatmı atcaz  şimdi?

Edited by abdülhey

kaldırsam önceki sürümlerden kursam düzelmezmi? önceki sürümlerden elinde olan varmı? o da yok bende flash bellekte vardı flash bellek yandı. bi java için formatmı atcaz  şimdi?

ben flashplayer için attım hiç bir şey fayda etmedi

sizdeki de aynı sorun mu bilemiyorum

microsoft net framework un gömülü oldugu sistemler hata verdirdigi gibi 

eski sürümleri tamamen kaldırıp guncelıde kurabılırsınız ayrıca updatede istege baglı güncellemelerde  microsoft net framework 4,5,1 di paketinide seçin

Edited by casper0007

yav çözdükte aslında esas olanı çözemedim. son sürümü sorunsuz kullanan varmı? ve bende niye hata veriyor özellikle yoğun java sayfalarda? ufak tefek java oyunlarda vermiyor hata. yardımcı olabilecek varmı?

modifiye windows 7 mi kullanıyorsunuz

modifiye windows 7 mi kullanıyorsunuz

hayır. modifiye değil. sadece güncellemeler eklenmiş  2011/6 tarihli :) baya eskiymiş :)

"ek soru: bir şey dikkatimi çekti, bilgisayar >özellikler deyince orjinallik veya etkinleştirme bilgisi yok. olması gerekmiyormu? "