Jump to content

Avrupa Bulut Ödüllerinde Bir Ödül Türkiye'ye Geldi

dilokullari
 Share

Recommended Posts

2zqbxbn.jpg

Turizm sektörüne cloud tabanlı çözümler sunan Cloud Arena, ülkemizde bu sene ilk kez düzenlenen EuroCloud Awards'ın Türkiye bölümünde, En İyi Teknoloji Şirketi kategorisinde birinciliği aldı. Bu ödül ile 28 ülkeden adaylar arasında Türkiye'yi temsil etmeye hak kazandı.
CloudArena şirketine Avrupa Bulut Ödülleri'nin Türkiye Cumhuriyeti birinciliğini getiren ürünü ise HotelRunner.

HotelRunner ne iş yapar?
HotelRunner, otelinize özel internet içeriklerinizi oldukça kolay bir şekilde yaratıp içeriği yönetmenizi, küresel tanınmanızı maksimum noktaya getirmenizi, otelinizi ve müşterilerinizi yönetip durum denetlemesi yapmanızı ve bunun yanında mevcut tüm çevrimiçi kanallardan rezervasyon kabul etmenizi sağlayan bulut tabanlı otel pazarlama ve yönetim platformudur.

HotelRunner otelim için neler yapabilir?
HotelRunner, online fiyat ve oda yönetim sistemi, moteliniz için pro bir web sitesi ve Facebook otel sayfası, düşünebileceğiniz tüm online otel rezeravsyonu ve ödeme kabul etme imkanı, mevcut müşterilerinizin yönetimi ve bunun yanında sosyal mecra görünürlüğünü maksimum noktaya çıkartmak için kullanacağınız sosyal promosyon ve kuponlar sağlar. Servisimiz web'de, mobil ve tablet cihazlarda sorunsuz çalışır.

HotelRunner tesisime yeni müşteriler çekmeme nasıl yardım eder?
HotelRunner tesis odalarınızı kendinize ait web sitenizden ve Facebook aracılığıyla satmanızı; uluslar arası çevrimiçi satış kanalları ve acentelerle sisteme entegre olmanızı sağlar.

HotelRunner'la motelimin odalarını satmaya başlamak için ne kadar ücret ödemeliyim?
Baştan satın almanız gereken hiçbir şey yok, yazılım ve kurulum yoktur. Cebinizden hiç para çıkmadan başlayabilir ve gerektiğinde kullandıkça ödeyebilirsiniz. Hemen şimdi otelinize bir iyilik yapıp [url=http://hotelrunner.com/tr]otel yönetim[/url] alanında uzman bir platforma motel yönetiminizi taşıyın.

[warning][color=#FF0000][b]DİKKAT: Konu İçerigini forum Kurallarına gore yeniden düzenleyiniz. Aksi halde cope tasınacaktır.

[topic=872]Forum Kuralları[/topic] - [ Madde 10-16 ]

Konu düzenlenene kadar yazılan tüm iletiler silinecektir.[/b][/color][/warning]