Jump to content

Mouse Recorder X Y Koordinat Sisteminden Anlayan

Anarchosa
 Share

Recommended Posts

Mouse Recorder Her Yarım Saate aynı işlemi yapacak Ama Benim Tek sıkıntım şu her yarım saate bir 1 yukarıya kaymasını hangi X Y koordinatlarını kopyalamam gerektiğini çözemedim.

Umarım Anlatabildim;

Bunun 1 çözümü var şu; tek tek o evleri kayıt esnasında geliştirecem mouse başka müdehale yapmayacam tabi bu benim 4 saatimi alır aralıksız kayıt çünkü her  yeşil oku tıklamam.Ama Bu benim zamanımı alacak baya mantık aynı olduğu için sadece mouse bir yukarı kaymasını sağlayarak yukarı koordinatları veren programım mevcut X Y olarak ama hangi çizelgede değiştirmem gerekiyor bilmiorum anlayan arkadaşlar yardımcı olursa iyi olur.

v6v6k.png

Resim Şunu Söylemek İstiyorum Şimdi Ben Bu İşlemi Her Yarım Saate Bir 1 Kademe Yukarı Yapacam Ama Bunun İçin Oturup Bekleyemem Yarım Saat Bitsin 1 Yukarısnı Tıklayayım;

Bende Kaydettim Duraklattım Bütün Kayıtları Aldı Ama Mouse Tıkladığı Her Tıklatmadan Sonra 34 DK Zaman Aralığını Eklemek İstiyorum.Toplam Mouse Tıklatmam 12'dir Başka Yok. Yani 12 Tane 34 DK Ekleyeces Ama Nereye Hangi Aralara Eklemem Gerektiğini Çözemedim

Umarım Bu Resimle Ne demek İStediğimi Anladınız.

v6rlk.png

Programlama Mantığıyla Sorun Çözüldü.

Yakın Vakitte bunun la ilgiili bir proje yapıp sizlere yararlanılması için sunacağım.

Edited by Anarchosa

Dediğiniz şekilde program var bulunca buraya yazacağım.

Programı yaptım mantığını öğrendim şimdi ama şöyle bişey her araya 30 dk zaman nasıl ekleyecem ama sizin programada bakayım.

bunu yaptım hepsini tıklıor  ben tıkladıktan sonra araya 30 dk koyma olayını bulsam tamamdır.nasıl yaptın desen kaydet duratklat kaydet duraklat yaptım ama her tıklatma başına araya 30 dk bekleme süresi koyabilsem harika olacak.

Edited by Anarchosa