Jump to content

Lütfen Kayıtsız Kalmayın 1YTL de olsa bağışlayın

cihanozturk19

Recommended Posts

Tesadüfen gezdiğim bir forumda 1 Hayat Kurtaralım mı ? yazısı dikkatimi çekti ve tıkladım ve bir annenin yaşaması için 100.000 YTL 'ye ihtiyacı olduğunu öğrendim.Çok üzüldüm keşke imkanım olsa hepsini ben versem ama malesef yok siz değerli TNCTR üyelerinin yardımlarıyla çorbaya bizimde tuzumuz olur ... LÜTFEN KAYITSIZ KALMAYIN 1 YTL DE OLSA BAĞIŞLAYIN..

Konuyla ilgili ayrıntıya www.deryademirel.com adresinden ulaşabilirsiniz..

NASIL OLSA BENİM BAŞIMA GELMEZ DEMEYİN.. UNUTMAYIN BİR GÜN SİZDE BU DURUMA DÜŞEBİLİRSİNİZ TNCTR OLARAK KAYITSIZ KALMAYACAĞINIZI BİLİYORUM VE ŞİMDİDEN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM.

yaf gecenin bi vakti azda olsa biras keyfim vardı sayende ondan da oldum üsdün beni gece gece herkes bütcesine uygun şekilde yardım etmeli ne zaman ne olucagımız başımıza ne gelicegi belli deil bence ilerisini düşünüp yardım etmeliyis :lol::):)

yaf gecenin bi vakti azda olsa biras keyfim vardı sayende ondan da oldum üsdün beni gece gece herkes bütcesine uygun şekilde yardım etmeli ne zaman ne olucagımız başımıza ne gelicegi belli deil bence ilerisini düşünüp yardım etmeliyis :lol::):)

valla ben de ilk okuduğumda çok üzüldüm ama üzülmek çare olmuyor yardım etmek gerekiyor.Yarından tezi yok hemen yardımlara başlamalıyız.

• 3 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...