Jump to content

enteresan bir ürün gittigidiyordan

alperen_69

Recommended Posts

Şampiyon'dan Yollarım Ama Soğur Bea Abi :blink:;)

vallahi o kadar güzel giderki :lol: nasıl özledim. Döner dönmez koşacam kebapçıya diyecem aileye görmek isteyen kebapçıya gelsin :lol:

• 2 hafta sonra ...
Bi arada bilkentli bayan öğrenciden 1 kez giyilmiş Yıkanmamıştır diye ibare düşülmüş tanga vardı fiyatıda 900 ytl ye ulaşmıştı. site farkına varıp kaldırmıştı. :closedeyes:

bahsettiğiniz ürün 30.000 defa ( sayıyı tam hatırlamıyorum ) incelenmişti,bu nedenle bir ulusal dergiye konu olmuştu

artık çerçeveletip ewinin duwarına asmıştır onu alan kişi allahım ya ne insanlar war :closedeyes:

işte size muhteşem bir yaratıcılık örneği daha

su an itibariyle 5 kişinin açık arttırmaya katılmasını ve fiyatının 100 ytl nin üstüne çıkmasını sağlamış tangadır. tebrik ediyorum teklif verenleri. hatta yeni bir fikir olarak tanganın b.klu olarak verilmesi fikrini sunuyorum. zira bu b.k ******lar için daha cazip olacak ve fiyatını en az ikiye katlayacaktır.

fiyatı o kadar artmış ki 1250 ytlye kadar çıkmış arkadaşın werdiği linke bakarsanız :D:):)

ya arkadaşlar yorumlar gerçekten muhteşem ya çenem ağrıdı gülücem diye

bu kadar manyakça fikre sahip birisinin bilkent'in hangi sitesinde oturduğunu merak etmekle birlikte, çok sapıkça bir olay olduğunu düşünmekteyim. paketi açılmamış yeni tangalar satılsa tamam, ama "çok seksi bir hatun giymiştir, alın koklayın" şeklinde açık arttırmaya koymak pek normal değil. zaten "seksi ve popüler" olduğundan da şüpheliyim. "erkek giyim - boxer" altında olması ayrı bir kafa karıştırıcı durumdur.

hele son cümle bitirmiş yani!!

alın hürriyetin haberi

Please register to see this content.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...