Jump to content

Şaka :) :) (:(:

Bultar

Recommended Posts

• Replies 171
  • Created
  • Last Reply

bultar bende oltaya geldim ve sk8er_boi icin sölediklerinde ciddisin sandım ve biraz agır konuştum :blink:... valla özür dilerim... ama arkadaş napiiim bende sizde iyii rol yapıyodunuz alla alla:)

ah birde derdini anlatabilse :blink:

Doğru derdimi senni gibi anlatamadım..

Dawniyi mi koruyayım.

Tebeleye mi haykırayım

şekere olan siniri mi mi?

ayırca verylifein 1 nolu üye olmaması gerektiğini mi..

Üstelik bir de senin sakalımsı tüylerini mi?

hangi birinizle uğraşacam şaştım..

Üstelik bir de alım müdürü chaser çıktı.. ne alıcaksa artık..

ülen hani benim ismailim... insan arar oluyor..

Eskiden 1 kişiye sinirdik.. Şimdi onlarla ifade bile edemiyoz.

:lol:

Esasında bu Forum ve Yöneticleri Hakkında Bilmediğiniz Çok Şey Var...

Sırasıyla açıklamaya çalışayım bildiğim kadarı ile

1 - Tabele - Seker Boi - Bultar - Tezat - Tarih Öğretmeni - Verylife nickleri ile forumda yazı yazan şahıslar Aslında 1 kişi olup Ofisine kurduğu 8 Bilgisayar ile Foruma yazı yazmaktadırlar ( Diğer 2 bilgisayar ofisine gelen misafirler için ayrılmıştır. )

Malum konunun aslında bir aldatmaca olduğu ve Gayri ihtiyarı can sıkıntıı gidermek amacı ile kendi kendine yazdığı monologların forumumuza yansımasıdır.

Önemli Not: Ben bu kadar üye olduğuna da inanmıyorum aslında bence herkes 12 üyelik alıp her gün bir nick ile foruma yazı yazmakta.

Sonuç : ihtiyaçlara cevap veren paylaşımcı bir forum - gerisi fasa fiso...

Bultar , Tabele ,Sk8er_boi ve verylife hakkında cevap vermek istiyorum bu şahıslarla msn'de görüşüyorum.

1-Verylife bir tasarımcıdır.Zaten tasarımlarından ve yaptığı düzenlediği sitelerdende belli olacağı gibi bu işlerden başını kaldıramıyor.

2-Tabele abimiz her türlü ihtiyaçla ilgilenen ve sohbeti seven bir insan

3-sk8er_boi sürekli teknik destek işleriyle uğraşıyor

4-Bultar'da mesaj yazdığın zaman mutlaka cevap verebilecek biri.

Şimdi bu bilgilere dayanarak sk8er_boi ve verylifeyi aynı kişi olarak düşünüyorsan bunların en az 8kolu olmalı.Ayrıca Bultar ve Tabele de mesaj yazdığında rahatlıkla cevap verebilen kişiler olduğuna göre birde bu iki şahısı aynı kişi diye düşünürsen bahsettiğin şahısın toplamda 20 kolu olmalı.Birde benim tanımadığım kişilerden bahsetmişsin bu kişileride eklersek Doğaüstü bir yaratık çıktı :blink:

bltar affettin diiimi :lol:

Kim kimi affedecek ?

Pehh :blink:

Onun bizi affetmesi de ne demek?

Bizim onu affetmemiz gerek..

Şahsen benim onu affetmem için..

Belirtttiğim 5 programı kıracak.

Şöyle güzel bir iskender de ikram edecek..

Şeker ise 2 programı katılımsız yapacak (hala 2. cd yi bitiremedim)

Bu arada Tabeleye af-maf yok.

• Administrator
Kim kimi affedecek ?

Suçumuzu anlayamadık amma neyse... Ortada açıklığa kavuşturulması gereken durumlar var sanırım. Bi msn'e gel de görüşelim. Pm'de yazdığım gibi.

Doğru derdimi senni gibi anlatamadım..

Dawniyi mi koruyayım.

Tebeleye mi haykırayım

şekere olan siniri mi mi?

ayırca verylifein 1 nolu üye olmaması gerektiğini mi..

Üstelik bir de senin sakalımsı tüylerini mi?

hangi birinizle uğraşacam şaştım..

Üstelik bir de alım müdürü chaser çıktı.. ne alıcaksa artık..

ülen hani benim ismailim... insan arar oluyor..

Eskiden 1 kişiye sinirdik.. Şimdi onlarla ifade bile edemiyoz.

;)

1 nolu üyelik sorun değil iyi bir fiyat verirsen senindir, forum üyelik tarihlerine bi bak derim :blink:

Bultar , Tabele ,Sk8er_boi ve verylife hakkında cevap vermek istiyorum bu şahıslarla msn'de görüşüyorum.

1-Verylife bir tasarımcıdır.Zaten tasarımlarından ve yaptığı düzenlediği sitelerdende belli olacağı gibi bu işlerden başını kaldıramıyor.

2-Tabele abimiz her türlü ihtiyaçla ilgilenen ve sohbeti seven bir insan

3-sk8er_boi sürekli teknik destek işleriyle uğraşıyor

4-Bultar'da mesaj yazdığın zaman mutlaka cevap verebilecek biri.

Şimdi bu bilgilere dayanarak sk8er_boi ve verylifeyi aynı kişi olarak düşünüyorsan bunların en az 8kolu olmalı.Ayrıca Bultar ve Tabele de mesaj yazdığında rahatlıkla cevap verebilen kişiler olduğuna göre birde bu iki şahısı aynı kişi diye düşünürsen bahsettiğin şahısın toplamda 20 kolu olmalı.Birde benim tanımadığım kişilerden bahsetmişsin bu kişileride eklersek Doğaüstü bir yaratık çıktı :lol:

güzel algoritma ama bunları bilen birisi için çelişki yaratabilir :lol:

Suçumuzu anlayamadık amma neyse... Ortada açıklığa kavuşturulması gereken durumlar var sanırım. Bi msn'e gel de görüşelim. Pm'de yazdığım gibi.

gelecek yılın planlarımı desem ?

Ha ha..

Suçunuz 1 nisan şakanız

Arkadaşlar konu gereğinden fazla uzamış yeni farkettim. Lakin benim burada olmamamın sebebi birebir şaka değil. Ben, skyman ve bultar arkadaşımızın sınav dönemi geldi. Üstelik benim sınavların ilk günü 1 nisana tekabul etti. Şaka gibi anlayacağınız.

Sınavlara konsantre olabilmek için Tabele ustadımdan 2 haftalığına beni banlamasını istedim. Foruma girememek için. 2 hafta süre ile sınav dönemim var ve okulun uzamaması açısından çok önemli. Forumu bırakamadığımdan böyle bir çözümü uygun gördüm.

Anlayacağınız bu durum önce mecburi (benim için) bir durumdu. Daha sonra zaman itibari (1 Nisan) ile espriye dönüştü ve bu espriye diğer arkadaşlarda katıldı.

Ve gördüm ki olayı spekülasyona çevirmeye çalışılmış. Asla ve asla aramızda nifak tohumu bulunmamaktadır. Bunu umanlar var ise bu umutlarını uzun bir zaman ertelesinler.

Olanlar sebebi ile tekrar aranıza gelmek durumunda kaldım. Sınavlarım devam ediyor yarın 2 önemli dersten sınavım bulunmakta. Bu sebepten aranızda 2 hafta süre ile kesintili olacağım.

Son olarak ise herkese teşekkür ederim. Sağduyusunu kaybetmemiş herkese. Umarım kırılmalar olmamıştır. Konuda geçen tüm yazılarada espri ve 1 nisan şakası olarak bakıyorum. Herkes böyle bakar umarım..

Saygılar TncTeaM By Brightblade

Yıhh yıhhh nisan 3 oldu şaka hala devam ediyor sanırım :blink:))

Yine yanlış yazdık hala 2 nisan dimi :lol:))

Bu arada 1 nisan pazar değilmiydi... Pazar günü de sınav yapıyolarmı ??? Bizde yapmıyolarda :lol:)

Edit: Brightblade--> Yoğun çalışma temposu zamanı ;) sınav herzaman bir gün önceden yaşanır :D

Kim kimi affedecek ?

yok ben dünkü olayı ciddi sandım biraz sert kkonuştum o yüzden özür diliyom yoksa özür dilemek pek benim işim deildir:D

Alemsiniz :D Bugun giremedim nete neler yazmis millet :D Kimse dert etmesin icimizde sorun yok.. Hele biri oyle bir senaryo yazmiski :blink::lol: Bu kadar hayal gucu kuvvetli birinin olmasi guzel ama :lol:

Neyse bu bir tahmin edildigi gibi sakaydi.. Cocuklar boyle bir saka yapalim dedi uyduk delilere :D Aslinda bir kac gun banli kalicaktik :) ama olay carpitilinca yarida kesildi :) Bu arada gercekten banlananlarda oldu modlardan ;):D

Biraz Erken Açıklanmış Tabele Ustadım 5-10 Gun Surecegını SOlemişti Bu Şakanınki Tadına VarıLsın dimi Yani?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...