Jump to content

Şaka :) :) (:(:

Bultar

Recommended Posts

Demekki o yüzden demişler demişler seni tedavi etmek bu kadar pahalı diye adamlar iyi niyetliymiş bak umutszu vakasın dememişler senin gibi insanın yüzüne vurulurmu hiç... :unsure: bari düşük fiyat söylede bende yetmez o para deyip ümitlenmiyeyim... :unsure:

• Replies 171
  • Created
  • Last Reply

jelibon ve silvershadow konunun başlığını okuduktan sonra yorum yapmayı deneyiniz bundan snra angelineya dedim ama siz ondan beter cıktınız. hadi arkadaşlar yaa gidin eğlenebileceiniz bi bölüm bulun kendinize burası sizin gibiler icin pek uygun biyer deil :unsure:

Ne güzel geyik yapmışısz işte banlanmadığıma göre demekki 1 nisan şakasıymış :unsure:

bundan sonra her şey olabilir bu forumdaki üyelerin hatta yöneticilerin hiç bir değeri yok anlayın artık

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=23330&mode=linear

bir anket açılıyor ve kendini padişah ilan eden birisi oraya gelip saygısızca müdahale ediyor girin bakın oy kullanmanıza gerek kalmamış isterse tüm olanlar şaka lsun kıymeti kalmadı artık

• Administrator
bundan sonra her şey olabilir bu forumdaki üyelerin hatta yöneticilerin hiç bir değeri yok anlayın artık

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=23330&mode=linear

bir anket açılıyor ve kendini padişah ilan eden birisi oraya gelip saygısızca müdahale ediyor girin bakın oy kullanmanıza gerek kalmamış isterse tüm olanlar şaka lsun kıymeti kalmadı artık

Belki şakayı yapan kişi yapmıştır?

Esasında bu Forum ve Yöneticleri Hakkında Bilmediğiniz Çok Şey Var...

Sırasıyla açıklamaya çalışayım bildiğim kadarı ile

1 - Tabele - Seker Boi - Bultar - Tezat - Tarih Öğretmeni - Verylife nickleri ile forumda yazı yazan şahıslar Aslında 1 kişi olup Ofisine kurduğu 8 Bilgisayar ile Foruma yazı yazmaktadırlar ( Diğer 2 bilgisayar ofisine gelen misafirler için ayrılmıştır. )

Malum konunun aslında bir aldatmaca olduğu ve Gayri ihtiyarı can sıkıntıı gidermek amacı ile kendi kendine yazdığı monologların forumumuza yansımasıdır.

Önemli Not: Ben bu kadar üye olduğuna da inanmıyorum aslında bence herkes 12 üyelik alıp her gün bir nick ile foruma yazı yazmakta.

Sonuç : ihtiyaçlara cevap veren paylaşımcı bir forum - gerisi fasa fiso...

Tamam tamam :unsure:

Suyunu çıkarmaya gerek yok. Oltaya gelenler oldu fakat uyanıklar daha çoktu. Üzdüysek özür dileriz. :D

Adminim ben admin gibi bi cümleyi yazdıktan sonra kim inanacak buna şekerimsi çocuk :unsure::unsure: Hee bu arada seninki evlenmiş ne iş :blush:

Esasında bu Forum ve Yöneticleri Hakkında Bilmediğiniz Çok Şey Var...

Sırasıyla açıklamaya çalışayım bildiğim kadarı ile

1 - Tabele - Seker Boi - Bultar - Tezat - Tarih Öğretmeni - Verylife nickleri ile forumda yazı yazan şahıslar Aslında 1 kişi olup Ofisine kurduğu 8 Bilgisayar ile Foruma yazı yazmaktadırlar ( Diğer 2 bilgisayar ofisine gelen misafirler için ayrılmıştır. )

Malum konunun aslında bir aldatmaca olduğu ve Gayri ihtiyarı can sıkıntıı gidermek amacı ile kendi kendine yazdığı monologların forumumuza yansımasıdır.

Önemli Not: Ben bu kadar üye olduğuna da inanmıyorum aslında bence herkes 12 üyelik alıp her gün bir nick ile foruma yazı yazmakta.

Sonuç : ihtiyaçlara cevap veren paylaşımcı bir forum - gerisi fasa fiso...

Hocam komik duruma düştüğünün farkındasındır umarım :unsure: Yada malum eski siteden gelip ortalığı bulandırmaya çalışan birisin ! Aslında forumda bu kadar üye yok benim 500 tane bilgisayarım var hepsinden bağlanan benim benimde hobim bu ne yapalım :unsure::unsure::blush:

Abi "#" Koymayı Unutmuşsun Yazının Sonuna... Sonra Hava Alacak :blush::unsure:

Eyvallah @ysncn Kardeş.. :unsure:

En Son 1 Yıl Önce Mi Yazıştık Senle.. :D

İnşaallah İyisindir Bu Vesileyle..

demekki....

sorun ismail değilmiş :unsure:

siz anlı şanlı s.....x ten ayrıldınız orada bir kaos yarattınız hep ismaili suçladınız ammma işte asıl kaos sizde patlak verdi

hadi şimdi ayıklayın pirincin taşını

@Ismail Abi Sen Misin Yoksa Bu..

Doğru Söyle.. :D

Oncelikle Arkadaşlar ilk postta yazılan hiçbişey gerçek değil zaten bizim gibi bir takımdada olmayacak seyler ikinci olarak sakayı biraz uzattık, kimileriniz oltaya geldi kimileriniz gaza ama büyük çoğunluk yemedi bu şakayı ve bunları yaparkende sizleri bilmeden kırdıysak affola :unsure::unsure:

Seneye 1 nisanda daha organize ve büyük şakalar ile görüşmek ümidiyle :unsure:

verylife yazık oldu uykusundan uyandırıldı garibim.....

sorun değil hocam ;)

demek sende düştün :blink:

Bende kaykısızca uyuyordum zaten :lol:

Biride benim eve askerlik belgesi yollamış 4 Nisanda 1. Hava kuvvetleri kom. Eskişehir teslim ol diye baya bi gerçekçiydi bende yedim az kala valizi neyi toparlıyodum :lol:

jelibon ve silvershadow konunun başlığını okuduktan sonra yorum yapmayı deneyiniz bundan snra angelineya dedim ama siz ondan beter cıktınız. hadi arkadaşlar yaa gidin eğlenebileceiniz bi bölüm bulun kendinize burası sizin gibiler icin pek uygun biyer deil :blink:

sen ne hasin bisi cıktın yahu!...rahatlasana bırazcık..gıt kendıne ugras bul ınsan kategorıze etmek sana yaramamıs..bknz: sizin gibiler bizim gibiler onlar gibiler bunlar sunlar onlar heuheuehue konunun baslıgını okuduktan sonra zaten ıcımdekı geyık yapma durtusu uyandı ... bas bas bagırdım saka dıe..sakalımız yok ki..amaaann neyse ne ya..oguzca sence jelıbonca bence bmc :lol: :lol: ;):D aha bak yine geyık yaptım..yaramaz kız jelıbon...cokpis geyık yapıorum ya helal bana...aaa baslık da ne cıddı bı konuymuss tuhh ben kendımı hangı bolumlere vursam sımdı hahahahahah itinayla geyık yapılır...sana da ogretebılırım :D :D heuhauah

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...