Jump to content

Mını-Pcı-E Notebook Arıza Tespit Cihazı

mesale0077
 Share

Recommended Posts

boyle bir sey ilk defa gördüm.masaüstü pc de belki olabilir ama anlamadığım nokta power supply arızalı ıse anakarta elektrık gelmez bu cıhazda calısmaz mantıken boyle tabı pil ile çalışmıyorsa.notebook ta da cok cesit arıza olmuyor belli başlı arızalar var.YANLIŞ ANLAMA AMA BEN BU CİHAZDAN ALICAĞIMA KENDIM SORUNU ÇÖZMEYE CALISIRIM.ARTIK İNTERNET VAR ESKİDEN OLDUĞU GİBİ FORMAT ATILIRKEN CD LER İSTENİLMİYOR MÜŞTERİLERDEN.HERKEZ KENDI FORMAT ATABİLİYOR.Kİ ZATEN O KARTI TAKIP SORUNU BULSAN BİLE LAPTOBU DAĞITMAN GEREKECEK LAPTOBU DAĞITAN BIRIDE ZATEN NERDEYSE TUM SORUNLARI ÇÖZEBİLİR

ürünün nasıl kullanıldığı yazmıyor ve sadece wifi kart slotu ve ram slotu için girişi var anladığım kadarıyla ram veya wifi kartı test edebilirsin bunlarda bi işine yaramaz  bence aldığıma değmez onun yerıne power supply test cihazı alsan daha cok işine yarar.

ürünün nasıl kullanıldığı yazmıyor ve sadece wifi kart slotu ve ram slotu için girişi var anladığım kadarıyla ram veya wifi kartı test edebilirsin bunlarda bi işine yaramaz  bence aldığıma değmez onun yerıne power supply test cihazı alsan daha cok işine yarar.

Bu Kart Pek İşe Yaramıyor bunun İşlemci Ve Ram Slotu İçin Olanları var Onlar daha iyi Mesela Kuzeyinizde Veya Ekran Çipinizde Basmayan Bacak Varmı Yokmu Görebiliyosunuz Gerisi Sizin Ustalığınıza Kalmış birşey..

marka olarak öneriniz nedir peki tabi farklı makinalar burda bu soruyu her iki makina için sordum

power supply test cihazı

Ram Slotu İçin Olanları var

bence gerek yok tut chıpınde sıkıntı cıktı halledebilecek mısın? ben yapamam şahsen ısıtma işlemi kolayda chıp e tekrar bacak yapmak cok zor.bence musaıt bır zamanında biraz paraya kıyıp bir kursa gitmen daha mantıklı yada öğrenci isen okul sonralarında bir bilgisayarcıda çalısabılırsın.

bu tıp kartlar aldın varsayalım sorun bır kondansator şişmiş/transistör yanmış kart sana hangi kondansatorun/transistorun bozulduğunu gosterecek mı? nasıl ölçüldüğünü gösterecek mi? nasıl lehimleme yapılacağını? veya hangi muadil takıcağını? hiç birini yapamaz :(

kusra bakma biraz uzun oldu canını sıkmış olabilirim.

bence gerek yok tut chıpınde sıkıntı cıktı halledebilecek mısın? ben yapamam şahsen ısıtma işlemi kolayda chıp e tekrar bacak yapmak cok zor.bence musaıt bır zamanında biraz paraya kıyıp bir kursa gitmen daha mantıklı yada öğrenci isen okul sonralarında bir bilgisayarcıda çalısabılırsın.

bu tıp kartlar aldın varsayalım sorun bır kondansator şişmiş/transistör yanmış kart sana hangi kondansatorun/transistorun bozulduğunu gosterecek mı? nasıl ölçüldüğünü gösterecek mi? nasıl lehimleme yapılacağını? veya hangi muadil takıcağını? hiç birini yapamaz :(

kusra bakma biraz uzun oldu canını sıkmış olabilirim.

gerçekten faydalı oldunuz sizlerin bilgilerinizi dinleyerek ona göre karar vereceğim