Jump to content

Casper Nirvana Cn.bmt3317A Touch Bios Sorunu

ramsesgrup
 Share

Recommended Posts

Merhabalar, casper ultrabook tooch modelimin bios dosyalarını bir türlü bulamadım, bilgisar açılırken biosa girmiyor, ancak hard diski sıfırlayınca giriyor.. Biosu güncelleyince sorunun çözüleceğini sanıyorum, dosyayı bulmamda yardımcı olursanız sevinirim.phw6g.pngphw76.pngphw7p.png

evet ustam bios yok, bu AOMEI Partition Assistant Professional Edition programını yükleyince bu sorun çıktı. Bir türlü biosa girmiyor, iki defa aynı problemden yollamıştım güncellemişlerdi, bilmeden bu programdan dolayı tekrar yükleyince aynı sorun

evet ustam bios yok, bu AOMEI Partition Assistant Professional Edition programını yükleyince bu sorun çıktı. Bir türlü biosa girmiyor, iki defa aynı problemden yollamıştım güncellemişlerdi, bilmeden bu programdan dolayı tekrar yükleyince aynı sorun

Partition programlarının biosa etkisinin olduğunu ilk defa görüyorum. Enteresan :O 

Partition programlarının biosa etkisinin olduğunu ilk defa görüyorum. Enteresan :o

Ben ilk sorunlarda bu programın etken olduğunu düşünmemiştim, son yükleyişimden sonra anladım. Umarım servise yollamama gerek kalmadan biosu güncellerim, bir daha da partition programlarını yüklemem

Ben ilk sorunlarda bu programın etken olduğunu düşünmemiştim, son yükleyişimden sonra anladım. Umarım servise yollamama gerek kalmadan biosu güncellerim, bir daha da partition programlarını yüklemem

Ben şahsen easeus partition manager kullanıyorum genelde sorun oluşturmadı hiç. Ama sen yinede işini şansa bırakma. Bilgisayar sürekli servise gittikten sonra bir anlamı kalmıyor :) 

CASPER bios dosyasını göndermedi win8 ürünlerde genel merkezde bios yüklemesini yapıyorlarmış

gelen mail:

WİN8 Ürünlerde bios merkezimiz tarafından yapılmaktadır.

Garanti dışı durumlarda 90 tl + kdv ücret alınrak yapılmaktadır.

garantisi var, yollasam yaparlarda yollamak istemiyorum açıkçası neyse sağlık olsun, uğraşın için teşekkür ederim

Hocam biosu hallettiğinde backup almayı deneyin ilerisi için. Uefi bios backup alınabiliyor mu alınırsa nasıl alınır bir bilgim yok araştırmak lazım.