Jump to content

Windows 7 Aktifleştirme Sorunu.

Revenge
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar dün gece itibarı ile güncelleştirmeleri yüklerken sp1 hizmet paketini de yüklemişim. Daha sonra onu iptal ederek sildim. Fakat bu sefer de windows crack yemiyor. İnternetten bulduğum hangi crack olursa olsun bir türlü orjinalleştiremedim. Windows 7 Ultimate x64 kullanıyorum. Bu konuda bilgisi olanlar paylaşırlarsa çok sevinirim Tekrardan format atmak da istemiyorum.

Evet aklınıza gelebilecek tüm loaderleri denedim.Daha doğrusu google denizinde bulabildiğim.

Hocam birde benim uploadımı deneyin. Sizden haber bekliyorum

http://www.fileden.com/files/2012/1/29/3256532//Windows-Loader.rar

Hocam birde benim uploadımı deneyin. Sizden haber bekliyorum

http://www.fileden.com/files/2012/1/29/3256532//Windows-Loader.rar

hocam üstteki sizin verdiğiniz loader alttaki de bir başka loader.

ncb7j.jpgncb8h.jpg

bu da başka bir loader.

ncbb4.jpg

Komut penceresi > sfc /scannow

bunu yapıp tekrar deneyin olmaz ise farklı bir çözüm yolu olarak easy bcd ile boot bilgilerini silip kaydedin. Sonra windows 7 dvd si varsa elinizde ola başlatarak onarım yapın. Sistem açılınca tekrar deneyin crack olayını.

Hocam boottan fazla anlamam ama bi sıkıntı filan çıkmasın. Formattan kurtarcaz diye topyekün pert olmasın :s daha önce boot ile ilgili programlar hiç kullanmadım,nedir ne değildir tam olarak bilmiyorum.

Hocam zaten amacım format atmaya gerek kalmadan halletmeye çalışmak.Hani en son çarem o artık yapacak bişi yok.

yasak_ask arkadaşımın demek istediği: Sistem işaretlendi yeniden crackleyebilmen için ilk önce bunu temizlemen bundan kurtulman lazım. Bootla uğraşamam diyorsan formatı atacaksın :)

Edited by hackermemo

Ha pardon arkadaşlar fazla bilgim olmadığı için yanlış anlamışım. Zaten öylede böylede format yolu gözüküyor gibi. Norton ghost  ile yedeğini almıştım sistemin ama o da çalışmıyor.Sunucuya bağlanamıyor hatası alıyorum ondanda. Bari boot işini deneyim yasak_aşk ın dediği gibi, bozarsak da bozalım bari 1-2 bişey öğrenmiş oluruz.Sanırım bu işin başka yolu yok.

Arkadaşlar norton ghost rescue cd iso dosyasını USB den boot ettirip yedeğimi geri sarmayı başardım, herhangi bir problemim de kalmadı. Yardımlarınız ve bilgi paylaşımınız için hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. Şimdi windows düşünsün :D

SP1'i yükleyince aktivasyonun gitmemesi lazım. Eğer ilk başta Windows Loader 2.1'i kullansaydınız bu sorun ortaya çıkmayacaktı. Boot dosyalarını patchleme dışındaki yöntemler sağlam değil. Güncelleme yapınca gidiyorlar.

Kolay gelsin!