Jump to content

Donma Sorunu

Spodd19
 Share

Recommended Posts

Ekran Kartım ATI Radeon HD 2400+

Herhangı bır oyun oynarken pc donuyor ve ekran kararıyor bıdaha gelmıyor ve pc res atıyorum internetten bıle 3d oyun oynadıgım zaman bıle donuyor ekran kartının ısındıgı ıcın dondugunu dusunuyorum ek fan taktım fayda etmedı ve bılgısayarcıya goturdum kasanın ıcınde sılındır seklındekı aynı pıle benzer adını bılmıyorum onları degıstırdı 1 sene hıc sorun olmadı ve sorun yıne basladı oyun oynuyamaz hale geldım 5 dk bır oyun donuyor ve pc res atmak zorunda kalıyorum res sonrasında pc kendını 32 bıtden 16 bıte atıyor yardım edersenız sevınırım sımdıden tesekkurler 

merhaba alattığın kadarıyla bahsettığın o pil gibi seyler kondansatör.Eğer daha onceden yaptırıp sımdı yıne yaptıysa bır eyrde problem var bilgisayarın acıldıına gore suan şişmiş vazıyetteler(o pil gibi seylerın ustune bakarsan şişmişlerdir)bu sekılde kullanmaya devam edersen sıstemde duzensızlık olucağı ıcın muhtemelen anakartı veya ekran kartını yakacaksın.bılgısayarcıya goturup değiştirt veya elin havya tutabılıyorsa bırazda elektronıkten anlıyorsan kendınde değiştirebilirsin.

=====Birde şişmiş olan kondansatörü bulup anakartta veya ekran kartında hangındeyse onun resmını cekebılırsen ona gore yardımcı olayım sana

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By thegun27
      Bozuk Laptop Monitörü
      İyi günler sevgili TNCTR ailesi. Bir arkadaşım dizüstü bilgisayarını getirdi. Ekranında sıkıntı var dedi kaça malolur diye sordu. Laptopu başka bir monitöre bağlayarak kullanıyormuş. Ben başta komple gitmiştir demiştim ama açınca anladım ki başka bir problem olabilir. Laptop açıldığında ekran ledleri de açılıyor görüntü arada gidip geliyor ama Windows açıldığında tamamen gidiyor ve ekran ledleri açık kalıyor. Resimleri ekleyeceğim. Arkadaşım format atmamı da istedi. Format atarken ekran ilginç bir şekilde gidip gelse de saniyelik olarak net görüntü oluşturdu. Ben de bağlantı problemi olabileceğini düşündüm. Açıp bakmadan evvel sizlerin de fikrini almak istedim. Siz ne dersiniz sizce monitörü kendim yapabilir miyim? Yoksa ekran değişmeli mi?

• By saw58
      Arkadaşlar tavsiye dizüstü pc aşağıdaki kriterlere göre önerimisiniz.
      1-fiyat 1500 ₺  geçmesin.
      2-sadece oyunlardan League of Legends oynarken kasmasın.
      3-ultrabook olmasa bile hafif olsun.
      önerilerinizi bekliyorum.şimdiden teşekkürker.
    • By sahsiyet
      Merhaba arkadaşlar
      sadecehosting veri merkezinde bulunan kendi toplamış olduğum pc yi satıyorum.
      Çok güzrel oyuncu pc si olur sadece ekran kartını upgrade etmeniz yeterli performans konusunda birşey yazmaya gerek yok bilgiler aşağıdadır.
      Garantisi devam etmektedir.
      Netsiparis ten aldım.

HI-LEVEL 16Gb (4x4) 1600 MHZ DDR3 RAM SOGUTUCULU HLV-P4
      SEAGATE 1TB 7200 ST1000DM003 NCQ SATA3 64MB 
      LG 24X SATA SIYAH DVD YAZICI GH24NS901 
      VTX HD5450 (64BIT) 1GB DDR3 VGA/HDMI/DVI PCIx1 
      AKASA GENESIS ATX KASA SIYAH 450W1 Adet
      AMD FX-SERIES X8 8120 (3.1GHZ)16MB 125W AM1 
      Gigabyte 990XA-UD3 AMD AM3 DDR3 S GL ATX1 
      OCZ 60 GB VERTEX 3 SERISI 2.5 SATA3 SSD

1250 TL fiyat belirledim. 
      Kaçırılmaması gereken bir performans canavarı.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...