Jump to content

Pardus'un En Yenisi İndirin

emily

Recommended Posts

Pardus'un En Yenisi İndirin

pardus80em9.gif

Türkiye'nin işletim sistemi Pardus güncellendi ve tek tıklamada indirilmeye hazır. Kolay kurulumu ve kullanımı ile dikkat çeken işletim istemi, tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyor.

Tübitak tarafından desteklenen ve tamamı yerli yazılımcılara ait olan işletim sistemimiz Pardus'un en yeni sürümü Pardus 2007.1 Felis chaus, sunuculara yüklendi ve indirilmeye hazır. Yeni başlayanlar için kurulum kılavuzu hazırlanan işletim sisteminin önceki sürümünü kullananlar yeniden kurmaya gerek olmadan sadece güncelleme yapmaları yetiyor.

Kotalı kullanıcılar için adres: PC Magazine

Yaklaşık 700 MB olan bu sürümü indirmek, kotalı ADSL kullanıcıları için sorun oluşturabilir. Türkiye'nin en iyi bilgisayar dergilerinden PC Magazine, hazırlanmakta olan Nisan sayısı ile beraber, tüm okurlarına Pardus 2007.1 Felis chaus CD'sini ücretsiz hediye ediyor.

Yenilikler ve neden bu isim?

KDE masaüstü ortamının 3.5.6 sürümü başta olmak üzere 300'e yakın uygulamanın en güncel sürümleri Pardus 2007.1 Felis chaus'la kullanıcılara sunuluyor. Ağ Yöneticisi, PiSi gibi Pardus araçlarında yapılan iyileştirme ve yenilikler de cabası.

:: Pardus 2007.1 Felis chaus'u indirmek için buraya tıklayın.

http://shiftdelete.net/site/component/option,com_docman/task,doc_download/gid,256/Itemid,94/[/CODE]

shiftdelete

ben indirdim pc me kurcamda ama bi sorum olcaktı ben acemiyimde bu işlerde oyunlar çalışıyormu peki bu linux da araştırdıgma göre linuxlarda oyun vede programlar çalışmıyormuş

Pardus'a kurucağınız winehq gibi windows emulatör programı ile oyunlarınızı Pardus'dan da oynayabilirsiniz.

Please register to see this content.

arkadaşlar ben kulanıyorumd apardus ama bi sorun var ben nasıl 3 boyut yapcam :) pardusu bilen varsa yardım ederse sevinirim

Please register to see this content.

yönergeleri izlersen kurabilirsin...kurduktan sonra inan vista masaüstü çok basit ve sıradan kalacak...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...