Jump to content

Dosyalar Silindi

xaca123
 Share

Recommended Posts

Öncelikle Herkese iyi akşamlar, bugun laptopta boşta çalışma oranı %100 gösteriyordu bende araştırdım biraz combofix ile tarama yaptım ve olan sonra oldu combofix laptopta wireless dahi iptal etti. işletim sistemi w7 w7 temasını sılmıs w98 temasıyla şuan görev yöneticisini açtığımda 4-5 tane işlem gözüküyor ! laptopu alırken yanında 5 tane cd vermışler ne işe yaradıklarını bılmıyorum üzerlerinde 1-2-3 digerlerin üstüne bişi yazmıyor ! format atmakta istemiyorum pek sonucta orjınal işletim sistemi ile kayıt altında atsam format suan yazan kodu girsem tekrar kabul edermi ? veya silinen dosyaları geri getiremezmiyim sistem geri yükleme kitlenmiş acamadım onuda ! Edited by xaca123

Öncelikle Herkese iyi akşamlar, bugun laptopta boşta çalışma oranı %100 gösteriyordu bende araştırdım biraz combofix ile tarama yaptım ve olan sonra oldu combofix laptopta wireless dahi iptal etti. işletim sistemi w7 w7 temasını sılmıs w98 temasıyla şuan görev yöneticisini açtığımda 4-5 tane işlem gözüküyor ! laptopu alırken yanında 5 tane cd vermışler ne işe yaradıklarını bılmıyorum üzerlerinde 1-2-3 digerlerin üstüne bişi yazmıyor ! format atmakta istemiyorum pek sonucta orjınal işletim sistemi ile kayıt altında atsam format suan yazan kodu girsem tekrar kabul edermi ? veya silinen dosyaları geri getiremezmiyim sistem geri yükleme kitlenmiş acamadım onuda !

O cd ler ile veyahut harddiskinde bir bölüm ayrılarak format için gerekli dosyaları sana göndermişlerdir. Sanırım senelerdir bilgisayara format atılmamış. Atılırsa iyi olur. Kullandığın windows 7 sürümü neyse aynı sürümü kurup o alttaki kodu girersen windowsun yine lisanslı olacaktır

Boşta çalışma oranı %0 olursa zaten korkmanız gerekiyordu.

Ayrıca ComboFix dikkatli kullanılması gereken değil hiç kullanılmaması gereken bir program diye düşünüyorum. Hangi dosyayı silebileceği belli olmuyor, sistem dosyalarını bile silebiliyor.

Hangi dosyayı silmiş bilemeyiz, eğer ComboFix'in log dosyasını paylaşırsanız belki yardım edebiliriz.

Bir yandan da hiç uğraşmayın eğer ComboFix bütün sistem dosyalarını silmiş ise tüm dosyalarınıza virüs yayılmış olabilir.

Eğer format atarsanız ve tekrar orjinal key ile aktifleştirirseniz sistem orjinal olacaktır. Tabi yine aynı sürümü yüklemeniz gerekiyor.