Jump to content

Hfslip Desteğini Bırakıyorum

NoobAccountant
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar,

Bifiil 2009 yılındna beri destek verdiğim,paketlerini hazırladığım,stabilleşmesinde katkıda bulunduğum ve bir çok kişiye kullanımı ve derlenmesini öğrettiğim HFSlip Windows güncelleme entegre paketine ilişkin paket paylaşımlarımı nisan ayı son paket olacak şekilde sonlandırıyorum.Desteklerime sadece Özel mesaj yolu ile sorulan sorulardan devam edicem.

Bildiğiniz gibi artık windows 8 ve 7 gibi iki yeni sistemimiz var blue denen yeni bir sistemde yolda.Malumunuz gözümüzün nuru XP'nin microsoft desteği 8 Nisan 2014'te sona eriyor.Bu tarihten sonra güncelleme almayacağız.Yani hfslip'inde ömrü bu tarihte bitecek güncel xplerinde...

Nisan 2013 - 2014 arası ortala ayda 5 güncellemeden 12 ayda 60 güncelleme yapar.Buda benim yeni paketler için zaman harcamamı gerektirmeyecek derecede komik bir sayı olacak.Ayrıca şuan pek XP kullanıcınında kalmadığını indirilme sayılarından anlıyorum.Buda bana diğer işlerim ile ilgilenmeme için yeterli zamanı verebilcek düzeyde bir kazanç sağlayacak bana.

Özetle Nisan 2013 HFslip paketi son paket olacak be bundan sonra HFSlip paketi paylaşmayacağım.Yeni bir paketim var; Bir 7-8 AIO çalışması.HFSlip'e alternatif.Yakın zamanlarda onu yayınlamayı düşünüyorum.Bunun için biraz vakite ihtiyacım var :)

Bu zamana kadar indiren,kullanan,fikir ve öneride bulunan,geliştirmemizde yardımcı olan herkese sonsuz saygı ve sevgilerimi iletiyorum.Katılımsız ve 7-8 çalışmalarım ile hayatıma devam edeceğim :)

Saygılar
NoobAccountant (Tanıyamayanlar için eski Legion)