Jump to content

Windows 8

malar
 Share

Recommended Posts

slm arkadaslar dunden berıdır bakmadıoım ındırmedığım sıte kalmadı windows8 orjınal  dıyolar ındırıyorum kuruyorum ekranın sağ alt kösesınde bı yazı gelıyor sureklı orada canımı cok sıkıyo full olmayınca hıc bır seyden yararlanamıyom ekrana resı koymak gıbı neyse bura cok guvenlı cok ısletım sıstemını buraan ındırdım hepsıde sorunsuz baktım foruma fakat hangısını ındırecemı bılemıyorum sızlerden rıcam hangısını ındırsem bana 64 bıt lazım full olacak yalnız yorumlarınızı beklıyorum bılenler ve kullananlar lınk olarak atsın ltf

koylu'nun bütün sürümleri orjinal msdn sadece güncelleme entegreli. Windows 8 bölümünden bakabilirsin sana en uygun olanı seç indir kur ve aynı bölümdeki windows etkinleştirme sabit konusunun ilk sayfasındaki anlatılanlara göre etkinleştirmeni yap kurtul..

slm arkadaslar dunden berıdır bakmadıoım ındırmedığım sıte kalmadı windows8 orjınal  dıyolar ındırıyorum kuruyorum ekranın sağ alt kösesınde bı yazı gelıyor sureklı orada canımı cok sıkıyo full olmayınca hıc bır seyden yararlanamıyom ekrana resı koymak gıbı neyse bura cok guvenlı cok ısletım sıstemını buraan ındırdım hepsıde sorunsuz baktım foruma fakat hangısını ındırecemı bılemıyorum sızlerden rıcam hangısını ındırsem bana 64 bıt lazım full olacak yalnız yorumlarınızı beklıyorum bılenler ve kullananlar lınk olarak atsın ltf

10 in 1:

http://turbobit.net/jr6uihvmj1u9.html

Siz herhalde aktivasyondan bahsediyorsunuz. Zaten orjinal olmasından kaynaklanıyor, hiç aktivasyon işlemleri vs. uygulanmamış. Normalde DVD'sini satın alıp bilgisayara kursanız yine o yazı çıkar, siz lisans kodunu girince gider. Orjinal cd ile aktivasyonu karıştırmamak lazım. Ayrıca aktivasyonlu bir sistem indirdiğinizde korsan olmuş oluyor.