Jump to content

Xpyi Kurdum Ses Aygıtı Yok

ReeActive55
 Share

Recommended Posts

arkadaslar bilgisayarıma Xp Profesyonel kurdum butun gunceleştirmelerı driverları yukledım nerdeyse erkan kartı anakart vb. ses kartı için Realtek Yukledım ettım naptım ettım Ama bır turlu hapolörden ses gelmıyo ses aygıtı yok dıye bır yazı var denetım masasından gırınce Aygıt Yonetıcısınde Ses oyun kumandalarında vb bır sorun yok bakıyorum kafayı yıcem bu neyden olabılır sızce bırısı yardım etsın

arkadaslar bilgisayarıma Xp Profesyonel kurdum butun gunceleştirmelerı driverları yukledım nerdeyse erkan kartı anakart vb. ses kartı için Realtek Yukledım ettım naptım ettım Ama bır turlu hapolörden ses gelmıyo ses aygıtı yok dıye bır yazı var denetım masasından gırınce Aygıt Yonetıcısınde Ses oyun kumandalarında vb bır sorun yok bakıyorum kafayı yıcem bu neyden olabılır sızce bırısı yardım etsın

hiç sorma bir akrabam getirdi külüstür birşey p4 işlemci 2.40 ghz 256mb ram 64 mb ekran kartı senin hesap ses kartı bozukmuş tnc xp yükledim bilirsiniz driverleri

otomatik yüklüyor tam 34 dakikakaldı hop mavi ekran normal xp kuruyorum onda sorun olmuyor ama sonradanda yüklenmiyor ses kartını kapattım 

tnc xp yükledim onboard ses kartı bozukmuş  pcı ses kartı taktım başka çare kalmadı sizinde aynı sorun olabilir

Edited by yawuz58

Kardeşim Pentium 4 İşlemci 3.00 Ghz 1.3 Gb Ram Var Pcde Ses Kartı Anakartla Bırlesık Ole Ekstradan Degl Format Attım Xp Prof Sp3 Hiç Bir Driveri Kurmadı Ethernetı felan ben kurdum guncellestırmelerı ındırdım realtek felan kurdum ama yok amk Haporlorden Hıc bır ses yok bilgisayarda Mikrofon Takılı Ona Ufluyorum onun sesı haporlorden gelıyor ama sıstem felan hıc bıse gelmıyo denetım masasına gırınce ses Efektinde Ses Aygıtı Yok Dıyor Cıldırıcam Napabılırım Onerınızz cozmem Lazım benım bunuuu

aygıt yöneticisinde ne durumda ona baktınızmı denetim masasında ses seçeneklerinde varsayılan aygıt omu birde hoporlörü yanlış yere takmayasınız diyeceksiniz microfonda ses geliyor

yinede bakmakta fayda var

kardesım haporlor yanlıs yerde olsa mıkden nasıl ses gelsın Format attım bazı driverlarda sorun oldu pcde Ana Denetleyicilerde onun dısında realtek vb sildim kurdum ettım ne yaptıysam olmadı W7 Kurucam Pc kassın ıstemıyom eskı bıraz Pentıum 4 İşlmci Çift Cekırdek 3.00 Ghz ama Kasar Yanı ramıde az oldugu ıcın Yemıyo 

kardesım haporlor yanlıs yerde olsa mıkden nasıl ses gelsın Format attım bazı driverlarda sorun oldu pcde Ana Denetleyicilerde onun dısında realtek vb sildim kurdum ettım ne yaptıysam olmadı W7 Kurucam Pc kassın ıstemıyom eskı bıraz Pentıum 4 İşlmci Çift Cekırdek 3.00 Ghz ama Kasar Yanı ramıde az oldugu ıcın Yemıyo 

ben senin kasa gibi çok kasaya  win7 kurdum gayet iyi çalıştı kasma filan olmadı xp deki sorunlar olmayacaksa kesinlikle win7 kur xp çok gıcık yada isterseniz team dan bir bakayım

sorun nedir

Edited by yawuz58