Jump to content

Spoon Studio Hakkında

YAGMURADAM
 Share

Recommended Posts

Değerli arkadaşlarım.Bahsettiğim bu program taşınabilir program yapmada kullanılan bir program.Ben bu programla ashampoo uninstaller 5.0.2  ve ashampoo burnin studio 12.0.5 programlarını taşınabilir yaptım.Ve sorunsuz çalışıyorlar.Fakat sıkıştırma konusunda thinapp den bir farkı yok.Spoon studio ile taşınabilir yaptığım program kurulu dosya ve klasör boyutu,taşınabilir halinden daha az yer kaplıyor.Spoon studio nun bu sıkıştırması ile ilgili bir ayarı var mıdır?Bilen arkadaşlarımın paylaşmasını istiyorum.İlginiz için şimdiden teşekkürler.Saygılarımla

Spoon Studio nun elimdeki sürümü : Spoon Virtual Application Studio 10.4.2380.0

Extended,bilgi için teşekkür ederim.Sizin mesajınızı okumadan önce sanalda İDM ti taşınabilir yaptım.Spoon programının altını üstüne getirdim.Ve compress payoladı işaretledim.Bir uyarı çıktı.Anında onayladım.Ve İDM kurulum dosyası 10 mb iken şimdi.taşınabilir olanı 6 mb.

Extented ve wolfmantr,Delete sandbox on application shutdown u işaretledim.Ama Taşınabilir İDM çalıştırıp kapttığımda kullanıcı klasöründe Spoon adlı alt klasör içinde yine dosyalar duruyor.Ben istiyorum ki program kapatıldığında açıldığında oluşan dosya ve klasörler kendiliğinden silinsin.Bunun da bir ayarı var mıdır? Saygılarımla

Extended,bilgi için teşekkür ederim.Sizin mesajınızı okumadan önce sanalda İDM ti taşınabilir yaptım.Spoon programının altını üstüne getirdim.Ve compress payoladı işaretledim.Bir uyarı çıktı.Anında onayladım.Ve İDM kurulum dosyası 10 mb iken şimdi.taşınabilir olanı 6 mb.

Extented ve wolfmantr,Delete sandbox on application shutdown u işaretledim.Ama Taşınabilir İDM çalıştırıp kapttığımda kullanıcı klasöründe Spoon adlı alt klasör içinde yine dosyalar duruyor.Ben istiyorum ki program kapatıldığında açıldığında oluşan dosya ve klasörler kendiliğinden silinsin.Bunun da bir ayarı var mıdır? Saygılarımla

kendisi geçici klasörlere açıp silmesi lazım