Jump to content

Show Tv

oca57
 Share

Recommended Posts

ya arkadaslar nedir bu show tv deki pis yedili çılgınlığı  ne zaman açsam o var ne kadar bos bır kanal bu show tv.... :) garibin dizisi de kalmadı elinde galiba...

Dizi furyasından artık güzel film veren kanalda kalmadı. Tv8, Steven Segal ile anlaşma yapmış, KanalTürk düşük bütçeli filmlerden takılıyor, TRT arada veriyor ama seslendirmeler rezil.

Tabiki güzel dizilerde yok değil yine...

20 Dakika (star), İşler Güçler (star), Kurtlar Vadisi (atv), Böyle Bitmesin (trt1) sürekli takip ettiklerim

Muhteşem Yüzyıl (star), Harem (fox) ,  Zengin Kız Fakir Oğlan (trt1) özellikle takip etmesemde rastlayınca izlediklerim.

biz çift dikiş yapsak uzulurduk adamlar kacıncı dikisteler...

bu arada hababam sınıfı kadar saran bır okul dizisi daha gormedım gormem de herhalde....

Dizi furyasından artık güzel film veren kanalda kalmadı. Tv8, Steven Segal ile anlaşma yapmış, KanalTürk düşük bütçeli filmlerden takılıyor, TRT arada veriyor ama seslendirmeler rezil.

Tabiki güzel dizilerde yok değil yine...

20 Dakika (star), İşler Güçler (star), Kurtlar Vadisi (atv), Böyle Bitmesin (trt1) sürekli takip ettiklerim

Muhteşem Yüzyıl (star), Harem (fox) ,  Zengin Kız Fakir Oğlan (trt1) özellikle takip etmesemde rastlayınca izlediklerim.

20 dakıkayı bende izliyorum guzel konu ama cok agır işliyorlar 30 bolumde bıtıreceklermıs sanırım...

haftada 3 dizi izliyorum karadayı 20 dakıka kuzey guney digerlerine denk gelirsem bakıyorum....

trt nın dızılerı komedı tarzı oluyor seksenler avrupa avrupa zengın kız fakır oglan denk gelıpte izlediklerimden....

Show Tv, doktorlar dizisinde yakaladığı başarılı ivmeyi pis yedili ile devam ettirmek istiyor :trollface:

aaaa bak onu unuttuk dimi doktorlar yine iyiydi tıp dili konusuyolardı birşeyler ögreniyoduk  ama su pis yediliye cidden hasta oluyorum...

evet bende artık yabancı dizilere yöneldim genede emeğe saygısızlık etmek istemem ama önüne gelen dizi çekiyor hal böyle olunca tabi ortalık diziden kaynıyor ve hep çekilen dizilerde birbirinin tıpatıp aynısı oluyor tabi sonrada yüksek reyting felan bekliyor bir sürü para bütçe ayırıyorlar biraz kafayı patlatıpta farklı bişeyler yapsalar hep taklit taklit olunca tabi sonu hüsran oluyor maalesef.Mesela benim izlemekten en çok keyif aldığım dizi sadece ve sadece işler güçlerdir başka türkçe olarak dizi izlemiyorum çünkü adamlar yapmış yani diğer komedi dizilerden çok farklı bir diziki tutuluyor valla epeyde sürer bu dizi diyorum galiba çok konuştum gene :D

Edited by Bırak Gitsin...

Kim nederse desin Kara mehmet batmaz :) Show Tv - Türkcell birçok radyo vs. vs.. Ayrıca bu arada hepiniz haklısınız sabah akşam  pisyedili, Gına geldi artık ama yeni yapılan anlaşma yok, bi arada cennet mahallesi, Doktorlar furyası vardı... Bir ara yine kurtlar vadisi vardı sonra Muhteşem hürrem :D derken elinden kaçırdı bunları şimdi ise yeni anlaşma olmadığından kaldır kondur pisyedili, papaz kaçtı( cennet mahallesi ), batak( doktorlar ), Çok kumarbaz bi kanal gibi izlenim oluştu şuan düşündümde :D

tv ıle aram yok, haber ya da tarstısma programları dısında cok nadır tv basına gecerım 

malum dızıye gecınde acaba cok tutuldugu ıcın bu kadar verılıyor anlamıyorum

bır zamanlar avrupa yakası vardı efsane ıdı sımdılerde kalıte hıc yok

Artık nitelikli diziler yok. Tv den sadece Behzat ç. izliyorum. Yabancı dizi çok izliyorum, zaten onları izledikten sonra bizimkiler çizgi film gibi geliyor :D

Haha aynen ortada öylesine bir level farkı var ki.Efekt veya bütçe de değil sorun.Sorun izleyiciye dizi değil reklam izlettirmek.Bu yüzden dandik bir dizi 80 dakika cıvarı bizde reklamlarla 2.5 saat oluyordur herhal.Ayrıca sataack senaryoda bulamayınca diziyi erotizm ile yoğurarak reyting elde etmeye çalışıyorlar

NOT:Takip ettiğim tek Türk dizisi ara-sıra kurtlar vadisi

Edited by kacaksevgilim

Haha aynen ortada öylesine bir level farkı var ki.Efekt veya bütçe de değil sorun.Sorun izleyiciye dizi değil reklam izlettirmek.Bu yüzden dandik bir dizi 80 dakika cıvarı bizde reklamlarla 2.5 saat oluyordur herhal.Ayrıca sataack senaryoda bulamayınca diziyi erotizm ile yoğurarak reyting elde etmeye çalışıyorlar

NOT:Takip ettiğim tek Türk dizisi ara-sıra kurtlar vadisi

Evet, adamlarda 1 dizi 40 dk sürüyor. Bizimkiler 2 saat dizi yayınlıyorlar hem niteliksiz hemde çoğu reklam.