Jump to content

basýmýzdaki bela

o.topdal

Recommended Posts

bir arkadasýmýzýn msn adresi kötü niyetli kisilerin eline gecmis

listesindeki herkesden parasýný ben sana verecem diye kontör istiyor

biraz önce benden de istedi msn sifresini caldýðýný ogrendiðimizi kendisine söyledim oda bana seni de hackliyecem dedi

bu mikroptan nasýl kurkuluruz

hotmaile üye olurken sifre sýfýrlama için alternatif mail adresi yazmamýþtýk su anda nereden yazabiliriz

isteyen olursa bu m..... (caldýðý msn adresini) özelden yada mod arkadaþlar uygun görürse buradan verebilirim

ilginize tsk

benim bildigim kadarýyla sifre sadece rakamlardan olusuyorsa kýrabiliyorlar yani ozel karakter içeren bir sifre kýrýlamaz diye biliyorum bunun haricinde sifre sýfýrlama sorusunun cevabýný biliyorsanýz sifre yi sýfýrlayýn ve tekrar ozel karakter içeren bir sifre belirleyin

Örnek sifre:alparslan1995cimbom

• Administrator

http://support.live.com/eform.aspx?productKey=wlid&page=wlsupport_home_options_form_byemail&ct=eformts[/CODE]

bu adresten msn yetkililerine derdinizi anlatýn. Yardýmcý oluyorlar. Ýngilizce tabiki.

arkadasým benim bir ogretmem abim var onun msnini caldýalr piyasadan 500ytl ye yakýn kontor kaldýrmýslar

biz direk polise bildirdik oradan da savcýlýga bence yapýlacak en guzel sey bu sonucunu bekliyoruz olay cozulurse ben burada bildirmekten zevk alýrým bole kisiler cezalarýný cekmeli giderek artan bir durum ve sayfalarda cogu forumda zevkle anlatýyorlar nasýl hackleme yapýlacagýný nasýl bir istir anlamýyorum

Bana kalýrsa insanlarýn açýkgöz olmalarý gerekli bu devirde babana bile güvnemeyecen o nedenle ne diye veriyosunki kontor :) çok lazýmsa gitsin alsýn kontorünü kendisi msnden kontor mü istenir :) internete girecek kadar parasý varsa kendi alýr dimi kontorü :D

Valla bu daha çok teknolojiyi nasýl kullanacaklarýný bilmeyenlerin baþýna geliyor :D biraz açýkgözlü olmak lazým :) ben kendime kontor bulamýyorum bide baþkasýna mý yollayacam :)))

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...