Jump to content

youtubeyasagi.com

cumman

Recommended Posts

yukarıdaki linke girin ve kayıt adreslerine bakın. hostcini.com ve diğerleri. Bu firmalar tamamen spam üzerine çalışan firmalar.Şu anda spam için tekrar mail topluyorlar. Uyarın yakınlarınızı daha fazla insan spam kuyusuna düşmesin.1 milyon mail adresi gerek ne demek ya bizleri salak sanıyorlar yada hakkaten salağız.

yukarıdaki linke girin ve kayıt adreslerine bakın. hostcini.com ve diğerleri. Bu firmalar tamamen spam üzerine çalışan firmalar.Şu anda spam için tekrar mail topluyorlar. Uyarın yakınlarınızı daha fazla insan spam kuyusuna düşmesin.1 milyon mail adresi gerek ne demek ya bizleri salak sanıyorlar yada hakkaten salağız.

Cumman, artık buna alışmalıyız. Bu tür uyarılarla bir yere de varılmayacağını düşünüyorum..

herkes ağzının yanma oranına göre bir çözüm bulmaya çalışacaktır.

Örneğin, 4 tane mailim var. Biri özel, biri msn, biri forumlara ve sonuncu da herkese açık anonymousvari mail.

Ayrıca çoğu zaman inboxtemp.com yada tempinbox.comun mail hizmetini kullanıyorum, hem üyelik adı-şifresi 1 kereliğe mahsus oluyor ki zaten unutuyorum ve önemsemiyorum. Hem maile o anlık bakıp çıkıyorum.

Mail şifresiz, ve herkese açık bir mail ^_^

arkadaşım yolladı linki okudum en az 1 milyon gerçek mail adresi lazım. Görür görmez anladım zaten bir ilginçlik olduğunu daha sonra whois çektiğimde hergün bizzat bana spam gelen şirketleri gördüm. 1 milyon güncel internet kullanıcısının emailini 100ytlden satsalar 1000 kişi alsa 100.000ytl demek ve satıyorlarda şirketler bunun bir suç olduğunu gözardı edip alıyor ve alan çok tanıdığım var.

arkadaşım yolladı linki okudum en az 1 milyon gerçek mail adresi lazım. Görür görmez anladım zaten bir ilginçlik olduğunu daha sonra whois çektiğimde hergün bizzat bana spam gelen şirketleri gördüm. 1 milyon güncel internet kullanıcısının emailini 100ytlden satsalar 1000 kişi alsa 100.000ytl demek ve satıyorlarda şirketler bunun bir suç olduğunu gözardı edip alıyor ve alan çok tanıdığım var.

Arkadaşlar kusura bakmayında biraz aydınlatırmısınız ?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...