Jump to content

Ben birşey anlamadım

m.yucel

Recommended Posts

Öncelikle yapılanı görmeden (shnxp Final olayı) şiddetle saldırıldı . Karşı tarafın dediği Sayın admine teşekkür belirtir bir ibare kullanılacakmış, o abartıp reklam istemiş. Yani öteki elemanın hiç emeği yok yani.. Reklam isteyip abartmak emek hırsızlığı değil yani. Conat denen çocuğun harcadığı emek, emek değil yani öylemi. Efendiler; yapılan tamam yanlıştı ama yanlışı, yanlışla kapattığınızı unutmayın. Kolay mı sanıyorsunuz, öyle bir programla uğraşmak. Programın büyüklük, küçüklüğünden bahsetmiyorum. Önemli olan ölümlü olduğumuz dünyadan zaman harcayıp bu işlerle uğraşmak. O çocuk hiç uğraşmadan, sayın adminin yaptığı olayın üstüne adını yazıp sundu öylemi.. iğneyi önece kendine batıran insan kendi iğnesini ne kadar küçük tuttarsa (ki hep öyle yapar) çuvaldızı her zaman büyük hazırlar..

Bahsi geçen sistem yayınlanmayacak. Bu durumda ortada herhangi bir sorun yok. Konunun kapanması son derece doğal :mellow:

hocam ne dediğimi iyi okuyup, anlayabildiniz mi? Ben hiç sanmıyorum. Karşı tarafın konuyu kaldırması değil esas olan... konunun kapanması da sorun değil. Ne kadar dürüstüz konu o...

emekleri yok demiyoruz bizim savunduğumuz sadece 2,cd nin burdan artık ben buna diyecek başka bir şey bulamıyorum çalınıp üzerinde bide Xp yazıp sunan kişinin yaptığı yanlıştır 1 cd de emeği vardır ama 2 cd dede emek hırsızlığı yapaıp kendi yapmış süsü vermesi sence ne kadar insancıl burda tncxpyi editleme ile ilgili postlar aattı kendi gelsin biz ona insanlığını nasıl editleriz onuda öğretelim arzu ederse.... :mellow:

emekleri yok demiyoruz bizim savunduğumuz sadece 2,cd nin burdan artık ben buna diyecek başka bir şey bulamıyorum çalınıp üzerinde bide Xp yazıp sunan kişinin yaptığı yanlıştır 1 cd de emeği vardır ama 2 cd dede emek hırsızlığı yapaıp kendi yapmış süsü vermesi sence ne kadar insancıl burda tncxpyi editleme ile ilgili postlar aattı kendi gelsin biz ona insanlığını nasıl editleriz onuda öğretelim arzu ederse.... :mellow:

Ben kimsenin avukatı değilim. Demek istediğim ne kadar dürüstüz. Hepsi o.. tabiki kendi adlarını yazacaklardı. Benim derdim görmeden bilmeden kesilen cezaydı.. yargısız infaz sonucu kesilen kafa misali...

hocam ne dediğimi iyi okuyup, anlayabildiniz mi? Ben hiç sanmıyorum. Karşı tarafın konuyu kaldırması değil esas olan... konunun kapanması da sorun değil. Ne kadar dürüstüz konu o...

Bizi ilgilendiren kısmı bizim forumumuzun sistemidir. Onların emeğine kimse bişey demedi. Kendi emeğini yayımlasın bizi ne ilgilendirir. Bizim sistemimizden alıntı yaparak üstüne kendi isimlerini yazarak yayımlamayacaksa bizim için sorun yoktur. Bunun dürüstlükle ne alakası var şimdi ?

yaa daha bunun derdimi kaldı 2,cd hiç olmazsa 1 program değişik koysaydıda hiç bir şey anlaşılmasaydı ayrıca Xpyi yapan sek8er boi değerli adminimiz konuyla ilgili bişiler yazmak istediğinde bannlandı ayrıca bütün yazılan yazılar postlar silindi senin derdin bu olsun haksız olanı savun biras dürüslüüktan bahsediosun baştan beri canat denilen şahıs ne kadar dürüst kendimi yaptı 2,cd sini bırakın bu işleri ama burası paylaşlım merkezi dürüst emeğe saygılı ve söylediklerinin her zamn arkasında bir forum var bak gördünmü ne kadar dürüstüz seni banlamadık !!! :mellow:

M.yucel kardeşim buyrun dürüstlük vb unsurları aşağıdaki linkten takip edebilirsiniz. Bizim anlayışımız budur.. Daha da cevap yazacaksanız bilemiyorum yani :S

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=20790[/CODE]

Not: İlgili linkteki konuyu görünmez yapmamızın sebebi setup hazırlamak içindi ama sizin için o konuyu görünür yaptırdım.. Saygılarımı sunar anlayışınız için teşekkür ederim..

TnC.Belediyesi.[/b]

:mellow:

M.yucel kardeşim buyrun dürüstlük vb unsurları aşağıdaki linkten takip edebilirsiniz. Bizim anlayışımız budur.. Daha da cevap yazacaksanız bilemiyorum yani :S

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=20790[/CODE]

Not: İlgili linkteki konuyu görünmez yapmamızın sebebi setup hazırlamak içindi ama sizin için o konuyu görünür yaptırdım.. Saygılarımı sunar anlayışınız için teşekkür ederim..

TnC.Belediyesi.[/b]

:mellow:

değerli üstadım yaptığınız incelik büyük. Yalnız yaptığı katkılardan dolayı teşekkür etmek ayrı direk olarak reklam istemek apayrı. incelik ve öz eleştiri lütfen ben bunu istiyorum.

diğer admin kişi böyle bir olayı önerdiğni yazmış zaten. ama Bizim Sayın adminimiz reklam isterim demiş ve msn kayıtları ben de demiş. bu garip işte...

Gülüm bak bu Tuncay Bakkal'a teşekkür etmişiz ya biz kaynak vs için azıcık araştır diye o konuyu görünür yaptım orada tuncay bakkal ın sitesi yok yani kişisel bir yama.. Ama burada bir takım var bakarsan yamalarımıza yama sitelerinde de takım adı geçer site yazar. Olay reklam olayı değil takım olayı takım ruhu anladın mı canım benim.. Anlayışın için tekrar teşekkürler..

Hala anlamadıysanız durumu ayrıyeten konuşalım buraya da siz anlayıp anlamadığını yazarsınız.. :mellow:

Gülüm bak bu Tuncay Bakkal'a teşekkür etmişiz ya biz kaynak vs için azıcık araştır diye o konuyu görünür yaptım orada tuncay bakkal ın sitesi yok yani kişisel bir yama.. Ama burada bir takım var bakarsan yamalarımıza yama sitelerinde de takım adı geçer site yazar. Olay reklam olayı değil takım olayı takım ruhu anladın mı canım benim.. Anlayışın için tekrar teşekkürler..

Hala anlamadıysanız durumu ayrıyeten konuşalım buraya da siz anlayıp anlamadığını yazarsınız.. :mellow:

güzel insan. biraz önyargılı davranıyorsun. İlk başta tnctr yaptı diye yola çıkılmadı bu olay. Değerli adminin adı kullanılarak yapıldı. Yani yapan adı o denerek yola çıkılındı. Takım olayı nedemek onu iyi bilirim. insan eğitimi uzmanıyım ve buyüzden tepki vari konuşuyorum. İlk çıkış yolu takım olayı değildi şahıs adıydı. Ayrıca Yaşım 35 ve insanlığın ne demek olduğu konusunda da az çok bilgim var... ve sonrasında olay reklam. yani tnctr yazılsın olayına döndü. Dikkatle uyarıyorum: benim amacım milletin avukatlığı değil öz eleştiri...Ayrıca bahsi geçen cd nin kimse tarafından görülmediği dikkatini de çekerim.

Ben hala konudaki ince nüansı kapamadım. Ve bunun için üzgünüm.

Az öz ve net olarak, nerede nasıl ve ne şekilde hareket ederek hata yaptık. Ayrıca izlenmesi gerekn yol neydi?

Bunu benim iq seviyemde açıklarsanız sevinirim Sayın @m.yucel

Selametle

tnctr adlı sitemizin reklama ihtiyacı olduğunu sanmıyorum.Bu gibi sitelerde reklam önemli değildir. Bu gibi sitelerde reklam yaptıklarındır. Bu site sadece tncxp yi yapmadı reklamını tncxp ile yapsın. bu site macromedia ürünlerinden autocade kadar türkçe yamalar yaptı. Bu yamalardanda başka sitelere aktarılanları oldu. Bu site reklamını yaptıklarıyla yapıyor laf atarak değil. Burda takım ruhu bu işlerin birlikte yapılmasıdır. İşe koyulunan ilk günden beri bunu ben yaptım diye bir kişi gördünüzmü burada ben açıkçası görmedim. Tnctr flash türkçe yama Tnctr cuteftp türkçe yama adı altında geçti. Yani burda yapılan bütün işler takım işi ve sitenin kurulum amacıda takım olmaktır. Kişi bazlı site olsaydı zaten bu kadar insan uğraşmaz yamalar yapılmazdı.

Ben hala konudaki ince nüansı kapamadım. Ve bunun için üzgünüm.

Az öz ve net olarak, nerede nasıl ve ne şekilde hareket ederek hata yaptık. Ayrıca izlenmesi gerekn yol neydi?

Bunu benim iq seviyemde açıklarsanız sevinirim Sayın @m.yucel

Selametle

tabiki değerli dostum: Öncelikle yazılanların hepsini okumak gerekti. Ardından kendi vicdanında uymayan yerler varsa, kendinde uyardığın vay beee bunu atlamışız ibaresiydi. Diğer konuda biraz dalga vari konuşmalar yapacağınıza iyi değerlendirmede bulunsaydınız. konuyu anlardınız diye umuyorum. (konuşmalar ve anlaşmalar için zekaya ihtiyaç yoktur. Anlama isteği vardır. S.Freud)

ben çuvaldızı kendimize neden batırmamız gerektiğini açıkçası anlayamadım, yani biz bi şeyler yapıyoruz başkaları bunu çalıyo, biz yaptık diye bangır bangır bağırıyo onların yapmadığını biz test ediyoruz (piyasayı hatta diğer sitenin kendi katılımsız bölümünü inceleyin büyük benzerlikler göreceksiniz bariz tek fark bizdeki çalışmaların aylar önceden yapılmış olmasıdır)

ve wpi'ın (yani 2. cd nin temel mantığı wpi'dır) tek esprisinin katılımsız kurulum olduğunu bilmelisiniz katılımsız kurulum olmadan wpi bir hiçtir yukarıda da söylediğim gibi katılımsızı oluşturduktan sonra gerisi kısayol tanımlamaktır. bizdeki katılımsızları çalıp arkasına kendi resmini koyup yazı rengini değiştirmekle wpi'yı ben yaptım olmuyor ilk cd'yi tartışmıyorum bile çünkü windows'u daha önce de kuruyordunuz.

gidin oradan indirin photoshop katılımsızını ve kurun görün kimin adına lisanslı,

bunca lakırdının ardından başta ki sorumu yenilemek istiyorum çuvaldızı kendimize neden batırmalıyız?

tabiki değerli dostum: Öncelikle yazılanların hepsini okumak gerekti. Ardından kendi vicdanında uymayan yerler varsa, kendinde uyardığın vay beee bunu atlamışız ibaresiydi. Diğer konuda biraz dalga vari konuşmalar yapacağınıza iyi değerlendirmede bulunsaydınız. konuyu anlardınız diye umuyorum. (konuşmalar ve anlaşmalar için zekaya ihtiyaç yoktur. Anlama isteği vardır. S.Freud)

Tabiki değerli dostum diye başlayarak bir sevgi gösterisini daha sonra açıklamayarak, kelime zengini bir cümleler bütününe dönüştürmeniz yersiz.

Yazdıklarımı inkar etmiyorum. Genelini de okudum... Ben diyorum ki, "Sizin yakaladığınız o ince nüansı malesef ben yakalayamadım.. Bunda bir özrüm ve kahabatim var ise de, bunun üzerine ilave edeceğim birşey yok. ***ımdan uyduracak bir durum da yok.

Ama siz açıklamayacak iseniz, zaten ve mecburen ne sizi destekleyebilirm, ne de eleştirebilirim. Ve sadece bu tutumunuzdan dolayı da sizi eleştiririm..

Ayrıca yakalayamadığım ince nüansı yakaladığınız için şahsınızda zekanızı da alkışlamadan geçmem, densizlik olurdu..

Tebrikler.

Pardon arkadaşlar araya bir resim karıştırıyım emek bilinci böyle olmalıdır bence.. Burda takım olsaydı bu kişi yine takımının ismini yazardık ki bunu bir türlü myücel kardeşim anlatamadım sana inan ki...

O gördüğün tncxp de farkındaysan teşekkür olayı var Katkılarından dolayı F_S_M kardeşim verylife ben onuchlu bultar vs yani takımın bir ürünüdür..

Please register to see this content.

güzel insan insan oğlunun genelde böyle davrandığı üzerinden giderek böyle bir söylemde bulundum. sana sen yaptın demedim. (Burdaki Sen siz anlamındadır) Ben sadece olayı daha görmeden yapılan yargısız infaz ki bu olay çok çirkin bir çemkirme (argo) dir.

Ben anlatamıyorsam anlatamıyorumdur.. Sizlik bir durum yok...

1. Eleştirinizde noktalama işaretlerinden tutunuz da, vurgu yaptığınız kelime ve şahısları tam olarak açıklayamadığınız,

2. Eleştirilerinizi ve kendinizi tam olarak ifade edemediğiniz.

3. Ayrıca eleştiri sonrasında yapılan hata ve eksiklikleri

4. Olması gereken hareket tarzını

açıklamanızı istemiştim.

Sadece bu...

Tabiki değerli dostum diye başlayarak bir sevgi gösterisini daha sonra açıklamayarak, kelime zengini bir cümleler bütününe dönüştürmeniz yersiz.

Yazdıklarımı inkar etmiyorum. Genelini de okudum... Ben diyorum ki, "Sizin yakaladığınız o ince nüansı malesef ben yakalayamadım.. Bunda bir özrüm ve kahabatim var ise de, bunun üzerine ilave edeceğim birşey yok. ***ımdan uyduracak bir durum da yok.

Ama siz açıklamayacak iseniz, zaten ve mecburen ne sizi destekleyebilirm, ne de eleştirebilirim. Ve sadece bu tutumunuzdan dolayı da sizi eleştiririm..

Ayrıca yakalayamadığım ince nüansı yakaladığınız için şahsınızda zekanızı da alkışlamadan geçmem, densizlik olurdu..

Tebrikler.

Değerli dostum ince farklılık şu. Reklam istemek TNC.TR adına reklam istemek tamam bu doğru. Ama istenen reklam sadece TNC.TR miydi. Ayrıca Reklam tabiki olacak deniyor ama bunun esas yapan Değerli Adminin adıydı! onu O yaptı gibi çıkışlar vardı. Madem Takımdan söz ediliyor Bunu Neden TNC.TR yaptı, denerek başlanmadı. İlk çıkış noktası o olamadı. Ayrıca görmediğin bir olayın tersini sadece resmine bakarak nasıl yargılarsın. Bana Eski örnekler veriliyor ama ben sizi şimdiden yargılıyorum neden çünkü geçmişi bilmiyorum. Bilmek Zorundamı yım Hayır. Görünen üzerinden konuşuyorum.

Değerli dostum ince farklılık şu. Reklam istemek TNC.TR adına reklam istemek tamam bu doğru. Ama istenen reklam sadece TNC.TR miydi. Ayrıca Reklam tabiki olacak deniyor ama bunun esas yapan Değerli Adminin adıydı! onu O yaptı gibi çıkışlar vardı. Madem Takımdan söz ediliyor Bunu Neden TNC.TR yaptı, denerek başlanmadı. İlk çıkış noktası o olamadı. Ayrıca görmediğin bir olayın tersini sadece resmine bakarak nasıl yargılarsın. Bana Eski örnekler veriliyor ama ben sizi şimdiden yargılıyorum neden çünkü geçmişi bilmiyorum. Bilmek Zorundamı yım Hayır. Görünen üzerinden konuşuyorum.

sanırım önceki sayfada yazdıklarımı okumadınız. Tekrar yazıyorum:

tnctr adlı sitemizin reklama ihtiyacı olduğunu sanmıyorum.Bu gibi sitelerde reklam önemli değildir. Bu gibi sitelerde reklam yaptıklarındır. Bu site sadece tncxp yi yapmadı reklamını tncxp ile yapsın. bu site macromedia ürünlerinden autocade kadar türkçe yamalar yaptı. Bu yamalardanda başka sitelere aktarılanları oldu. Bu site reklamını ,yaptıklarıyla yapıyor laf atarak değil. Burda takım ruhu bu işlerin birlikte yapılmasıdır. İşe koyulunan ilk günden beri bunu ben yaptım diye bir kişi gördünüzmü burada ben açıkçası görmedim. Tnctr flash türkçe yama Tnctr cuteftp türkçe yama adı altında geçti. Yani burda yapılan bütün işler takım işi ve sitenin kurulum amacıda takım olmaktır. Kişi bazlı site olsaydı zaten bu kadar insan uğraşmaz yamalar yapılmazdı.

Yani diyorki burda herşey takım işi burda birisi a yazıyorsa onu takım yazıyordur. Burda takım ruhu ile çalışılıyor. A kişisinin koyduğu harfi TNCTR koymuştur.

Pardon arkadaşlar araya bir resim karıştırıyım emek bilinci böyle olmalıdır bence.. Burda takım olsaydı bu kişi yine takımının ismini yazardık ki bunu bir türlü myücel kardeşim anlatamadım sana inan ki...

O gördüğün tncxp de farkındaysan teşekkür olayı var Katkılarından dolayı F_S_M kardeşim verylife ben onuchlu bultar vs yani takımın bir ürünüdür..

Please register to see this content.

arkadaşım çok güzel bir davranış ben buna bir şey demiyorum. Öteki Adminde bunu demiş ama Bizdeki admin Reklam isterim demiş. sorun bu...

Yanlış isem lütfen beni uyarınız..

Yapılan hata ve eksikler :

1. Takım ruhunun olmaması / Yada bunun dışa yansımasındaki problemler.

2. Daha görülmemiş bir işletim sistemi hakkındaki bu tutum, varsa sebepleri, nedenleri?

Başka ek birşey var mı bilmiyorum.. Yanlış ve eksik isem lütfen beni uyarınız.

Sadece anlamakta ve ifade edebilmekte zorlandığım şu noktayı da açıklar mısınız lütfen...

Bana Eski örnekler veriliyor ama ben sizi şimdiden yargılıyorum neden çünkü geçmişi bilmiyorum.

Burada ifade edilen/edilmek istenen neydi. Yukarıda maddelemeye çalıştığım durumdan dolayı yargılamak mı? yada farklı bir durum mu..

teşekkürler

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...