Jump to content

Italc [Ağ İzleme Ve Yönetme] Sorun Var Yardım Lüt

eno
 Share

Recommended Posts

Öncelikle Bu Programın ne işe yaradığını kısacana anlatayım

[color="#0000FF"]iTalc eğitim kurumlarındaki bilgi teknolojisi sınıflarında bulunan bilgisayarları ders esnasında kontrol etmekte kullanılanılır. iTalc programının bazı özellikleri aşağıdadır.
Bilgisayar ağındaki bilgisayarların o an ne ile uğraştıklarını ilgili bilgisayarın ekran görüntüsünü alarak görme
Ağdaki bilgisayarlara ana makineden destek verme veya yardım etme
Ana makineden diğer bilgisayarlara bir örnek veya uygulama gösterme
Ağdaki herhangi bir bilgisayarı ana makineden kilitleme
Ağdaki bilgisayarlara metin mesajları gönderebilme
Ağdaki bilgisayarları ana makineden kapatma veya yeniden başlatma[/color]

[color="#FF0000"]Program Bu işe Yariyor ben sadece Bilgisayarları Uzaktan Açma ve Kapatma işini Kullanıyorum Evde Kendi Bilgisayarımda Deniyorum Sorunsuz Açıyor kapatiyor Fakat Dershanede Başka Bilgisayarda deniyorum bilgisayarı kapatiyor fakat Açmıyor bunu nasıl cözebilirim programı çalıştırmak icin server'a master programı dahil kurulması gerekiyor kurdum daha sonrasında key oluşturdum ve clientleri kurdum clientlerde Master ilavesi kurulmuyor akabinde oluşturduğum key clientlerin içine attım evde yaptiğimda sorun olmuyor başka dershanedede olmadı sadece bu dershanin bilgisayarlarında bilgisayarları uzakdan açamıyorum yardımcı olurmusunuz Arkadaşlar program İp adresi ve Mac Adresi yoluyla açıyor kapatiyor
[/color]

Program : http://www.kriptobilisim.net/esk/italc.exe

[warning][color=#FF0000][b]DİKKAT: Konu Başlığını forum Kurallarına gore yeniden düzenleyiniz. Aksi halde cope tasınacaktır.

[topic=872]Forum Kuralları[/topic] - [ Madde 10-16 ]

Konu düzenlenene kadar yazılan tüm iletiler silinecek, ileti yazanlar uyarı alacaktır.[/b][/color][/warning]