Jump to content

6 Günlük Tabletimde Ölü Pixeller Var

ArminVB
 Share

Recommended Posts

[b]15.07.2012 tarihinde Saturn mağazasından aldığım tablette bugün ölü pixeller olduğunu farkettim. 3 ayrı noktada ölü pixel var.

Ürünü aldığım yere geri götürsem büyük ihtimal ekran değişimine gider.Gider ve 1 ay gelmez. 6 günlük cihaz için 1 ay beklemek ne kadar doğru birşey ? Onun yerine sıfır bir cihaz alabilme gibi bir ihtimal varmıdır. Yada ne yapmalıyım bana yol gösterin :D

Cihaz; PROBOOK PRBT 751 [/b]

Edited by LeOn.

[quote name='tutuklu8' date='21 July 2012 - 23:34 ' timestamp='1342902894' post='1223410']
Adığın yere git gün değiştirme hakkın var
[/quote]
Nasıl, anlamadım ? gün değiştirme hakkı nedir ? :D

Edit; anladım yarın gider bi bakarım :D

Edited by LeOn.

[quote name='coolvars' date='21 July 2012 - 23:40 ' timestamp='1342903239' post='1223414']
2 hafta dolmadan değiştirmelisin..ben 3 ay oldu hiç bir sorun çıkkmadı
[/quote]
Yarın gözümü açar açmaz saturne gidicem :D Sendedemi aynı tablet var ? Ben daha kutusundan 3 kere çıkardım tableti az önce müzik dinlerken siyah ekrandayken farkettim ölü pixelleri

[quote name='LeOn.' date='21 July 2012 - 22:44 ' timestamp='1342903451' post='1223415']
Yarın gözümü açar açmaz saturne gidicem :D Sendedemi aynı tablet var ? Ben daha kutusundan 3 kere çıkardım tableti az önce müzik dinlerken siyah ekrandayken farkettim ölü pixelleri
[/quote]
ben çin den almıştım markası yok tabletimin..flashları javayla sorunları var o nedenle tablete gıcıkım..

[quote name='coolvars' date='21 July 2012 - 23:49 ' timestamp='1342903794' post='1223418']
ben çin den almıştım markası yok tabletimin..flashları javayla sorunları var o nedenle tablete gıcıkım..
[/quote]
ben sadece nete girmek için aldım. Diğer uygulamalar falan beni ilgilendirmez :D

slm arkadaş sana vereceğim adreste ölü piksel taraması yapılıyor 20 dakika yapılmasını tavsiye ediyorlar dene bakalım ben kendi monitörümü tarattırıyorum pikseller canlı kalsın diye..

http://www.flexcode.org/lcd2.html

dokunmatiği çok iyi sayılabilecek derecede en ufak dokunmamı algılıyor, ve multitouch var :D

Edit; Gittim ve paramı geri iade aldım. Aynsını vereceklerdi ama kalmamış bende paramı aldım ve nokia 603 cep telefonu alıp yola devam edicem :D

Edited by LeOn.

[quote name='LeOn.' date='22 July 2012 - 09:57 ' timestamp='1342940232' post='1223511']
dokunmatiği çok iyi sayılabilecek derecede en ufak dokunmamı algılıyor, ve multitouch var :D

Edit; Gittim ve paramı geri iade aldım. Aynsını vereceklerdi ama kalmamış bende paramı aldım ve nokia 603 cep telefonu alıp yola devam edicem :D
[/quote]
[b][color="#000000"][size="2"][font="Comic Sans MS"]Ben En Başından Alma Demiştim Beni Dinlemedin Bak Ne Oldu Şimdi :D [/font][/size][/color][/b]