Jump to content

Skymonk programında Aktivasyon Sorunu Yaşıyorum!

cor38
 Share

Recommended Posts

arkadaşlar ben skymonkta msn adresimi yazdım ama başka msn yazmışsım onada giremiorum activasyon kodu ona gitti ben bu msn yi nasıl değiştirebilirim yani yeni msn yazacam activasyon kodu ona gitsin nasıl yapacam bi yardım ederseniz sevinirim

@cor38

Daha önce benzer bir sorun yaşamıştım. Aşağıdaki yöntemi uygular sonucu yazarsın. Başarısız olursan bir ara senin için bakabilirim.
1 - Skymonk programını sisteminden kaldır. (Yani program ekle kaldırsan vs. uninstall yap)
2 - Aşağıdaki uygulamayı indir ve bir kez çalıştır.
http://bluelife.zxq.net/Files/Autoit/Skymonk/SkymonkUD.zip

3 - Skymonk programını tekrar kur ve tekrar dene...

kardeş allah razı olsun o sorunum halloldu ama şimdi başka bir sorunum var Limit of premium downloads:20Gb yazıodu ve aynı anda 3 dosya indiriodum şimdi ise Limit of premium downloads:0Gb yazıo sadece bi dosya inio diğerlerini o bitince başlatıo önceden 3 dosya indirirdim o bitince bi 3 dosya daha inerdi şimdi 1 dosya inio buna da bi yardım etseniz çok mutlu olurum

[quote name='cor38' date='12 July 2012 - 18:46 ' timestamp='1342111589' post='1220901']
kardeş allah razı olsun o sorunum halloldu ama şimdi başka bir sorunum var Limit of premium downloads:20Gb yazıodu ve aynı anda 3 dosya indiriodum şimdi ise Limit of premium downloads:0Gb yazıo sadece bi dosya inio diğerlerini o bitince başlatıo önceden 3 dosya indirirdim o bitince bi 3 dosya daha inerdi şimdi 1 dosya inio buna da bi yardım etseniz çok mutlu olurum
[/quote]
o bende de olmuştu. Her halde fazla download yaptın skymonk ile. Bunu aşmak için biraz bekliyeceksin hacı. Şöyle 1-2 saat olmadı 3 saat sonra tekrar dene düzelir. Ayrıyeten şundan da kaynaklanaiblir. Skymonk settings'ten Network bölümünden max download limit'i 3 ise 6^'ya çıkar. Ozaman aynı anda 6 download yapabilirsin. :good:

kardeş biraz bekle dedin fakat ben 3 gündür bişey indirmeden bekledim ama hala 0 Gb neden böle bu ne yapmam gerekio o senin dediğin max. downloads'ı 6 yaptım ama yine 1 tane inio diğerlerinde Error file is temporarily unavailable yazıo bi ilgilernirsen sana zahmet

[quote name='cor38' date='13 July 2012 - 06:46 ' timestamp='1342154790' post='1221039']
kardeş biraz bekle dedin fakat ben 3 gündür bişey indirmeden bekledim ama hala 0 Gb neden böle bu ne yapmam gerekio o senin dediğin max. downloads'ı 6 yaptım ama yine 1 tane inio diğerlerinde Error file is temporarily unavailable yazıo bi ilgilernirsen sana zahmet
[/quote]
oradaki o gb bende de her zaman öyle gözüküyor. O sadece paralı üyeliklerde artıyor. Eğer sadece 1 download yapıyorsa şöyle yapabilirsin: Senin o msn adresinde bir sorun vardır. Şöyle yap:

1. Yeni bir veya var olan başka bir e-mail adresi hazırla.
2. HErhangi uyduruk bir cep tel no su gir ama noyu unutma,
3. E-mail ve cep tel nosunu girince e-mail adresine gelen kodu skymonk'a gir ve yeniden dene.

Ha bu arada skymonku kaldırdıktan sonra bluelife'ın verdiği SkymonkUD adlı programı çalıştır tekrar skymonk güncel sürümünü www.skymonk.net adresinden indir ve dene bakalım.

Ha yine olmadı bana teamviewer id ve şifreni ver ben kendi mail adresimle deneyeyim bakalım ne olcak ok? Kolay gelsin.. :)