Jump to content

Bir Dost Tavsiyesi: Baymak'tan Uzak Durun.

temmuz
 Share

Recommended Posts

[quote]59 Yaşındayım ve böylesine ciddiyetsiz çalışan firmaya ilk kez rastlıyorum. Baymakı adı için almıştım. Oysaki sözkonusu olan ürünler pazarda yada sokak başlarında, işportadada satılmaktalar ve keşke oralardan alsaydım. Herhalde daha kötüsü olmazdı. En azından sözde servisinizi aramak için onca telefon parası ödemez ve sinir harbi yaşamazdım.
Demek sadece reklam ve müşteriyi aldatma konusunda başarlısınız. Gerçi ben bunu ilk günden öğrendim fakat ne yazıkki benim için iş işten geçti. Ama belki tam böylede değil. Çünkü Baymakı tanımış oldum ve bir doğalgaz projemizde Baymak'tan uzak durdum; hiç olmassa böyle bir kazanç elde etmiş oldum.
Şikayetim konusu olan ürünleri ve şikayetlerimin ayrıntıllarını buraya yazmıyorum. Zaten gereksiz ve arıza kayıtlarım incelendiğinde bunlar görülecektir.
Bu saatten sonra sizden hizmet ve bir çözüm falan beklemiyorum. Günah çıkarma yoluna gidecekseniz onada ihtiyacım yok.
Sadece sizi şiddetle kınıyorum ve bu sebeple yazıyorum.
Bu arada, resmi sitenizde 444 0 235 şikayet numarası olarak verildiği halde orada şikayetler kabul edilmiyor. Baymakı neresinden ele alsak adeta dökülüyor mübarek!..

A.S.
Tel: ............
............
[/quote]

Hele kalp ve tansiyon rahatsızlıklarınızda varsa karşınıza çıkarsa gözlerinizi, ismini duyarsanız kulaklarınızı kapatmanızda hayati önem bulunmaktadır. Söylemedi demeyin..

Benden de bir dost tavsiyesi Buderus ve Boshtan şaşmayın derim. Gerçi Buderus ve bosh artık birlikte çalışıyor.

Bizim apartman 8 daireli. Bizde Buderus Gb012 modeli takılı. Diğer 7 dairede Baymak var. Kışın bizim fatura diğer dairelere göre 50 ile 150 tl arasında, daha az gaz yakıyordu. Üstelik briçoğu kombiyi günlük belli saatlerde çalıştırıyordu. Bizim kombi bir kış boyunca hiç kapanmadı.

Onlar kombiyi 1800 e aldılar. Toplu şekilde. Hatta bizede kızdılar. Bize katılmıyorsunuz diye. Biz ise 2100 tlye aldık. Aradaki 300 tllik farkı 3 ayda kapattık. Şimdi hepsi bin pişman :) Bize imreniyorlar. Artı bir 150 tl daha verip modilasyolu bir oda termostadı aldım. Benim yakıt dahada düştü ve komfor arttı :)