Jump to content

Dawnie Neden Admin Deðil:)

Dawnie

Recommended Posts

bazý dikkatli arkadaþlarýmýzýn gözünden kaçmamýþ olacak ki bana soruyorlar hem tek tek sorulara cevap vermemek için hem de yanlýþ anlaþýlmalara mahal vermemek için böyle bi konu açma gereði duydum

deðerli dostlarým özel yaþantýmýn son günlerde ciddi anlamda yoðunlaþmasý ve bu yoðunluðun ciddi anlamda artarak devam edecek olmasý, görevimi yerine getirmemi engellediði ve engellemeye devam edeceði için gerçekten hakeden ve foruma benden çok katkýda bulunan dostlarýmýn isminin önüne geçmemek için üyeliðe terfi ettim :D , yine beraberiz, gönüllerimiz hedeflerimiz inançlarýmýz ancak biraz mola ve admin kalabalýklýðýný :p biraz olsun azaltmak için bu kararý almýþ bulunuyorum herkese hayýrlý olmasý dileklerimle :wub:

Gerçekten iyi bir admindi :wub: (sanki ölü üzerine konuþtum gibi)

gerçekten çok kýsa bir süre konuþmamýza raðmen kaliteli ve saðlam karakterli bir insan olduðu izlen,m, verdi bana yani iþallah ileride iþlerin yoluna girer ve tekrar buralara gelirsin.

Allah yardýmcýmýz olsun ve herþeyin hatyýrlýsýndan versin.

Cevap derken teþekküre de bastýk ya neyse, yoðun olduðun belli kardeþim msn'de bile görüþemiyoruz son zamanlarda ama olsun güzel bir yoðunluk içindesin anlaþýlan. Hayýrlýsý diyelim.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...