Jump to content

Winrar'la Atma

Share

Recommended Posts

[size="3"]Arkadaşlar elimde avcultdrm.dll var ve "C:\Program Files\AnvSoft\Any Video Converter Ultimate" konumuna WinRAR'la kopyalattırmak istiyorum.
"%ProgramFiles%\AnvSoft\Any Video Converter Ultimate" şeklinde ve birçok değişik şekilde denedim ama bir türlü yapamadım.
En fazla "%ProgramFiles%\AnvSoft" dizinine attırabildim.
Yardımlarınızı bekliyorum.Şimdiden teşekkürler.[/size] Edited by digitall

[size="3"]Usta sorunu çözdüm.Yolları kaydet ve geri yükle dememek gerekiyormuş.Nedense bu programda böyle bir sorun oluşturdu.

Ufak bir sorum daha olacaktı.Bu programı sorunsuz katılımsız yaptım ancak kurulurken CMD ekranı açılıyor.

CMD ekranının hiç açılmamasını istiyorum.

WinRAR'la yaptım katılımsızı kodlar aşağıda şimdiden teşekkürler.
[/size]
[img]http://img214.imageshack.us/img214/9179/winrari.jpg[/img]

Edited by digitall

forumda vardır hidcon.exe bul veya googleden.Komutu çalıştırırken [b]hidcon.exe bilmemne.bat[/b] olarak çalıştır işlem tamam.Veya autoit ile cmdyi gizlet.Veya cmd içeriğini biraz şekilli yap ekranda görünürken güsel bir görüntü çıksın.

[size="3"][size="3"]Kurulum sonunda kurulumun gerçekleştiği yerden birkaç lang silmek istiyorum.Bunu winrarla nasıl kodlayabilirim.[/size]

Bunun haricinde bir sorunum kalmadı yardımlarınız için tekrar teşekkür ederim.[/size]

[quote name='digitall' date='16 April 2012 - 19:36 ' timestamp='1334594175' post='1187518']
[size="3"][size="3"]Kurulum sonunda kurulumun gerçekleştiği yerden birkaç lang silmek istiyorum.Bunu winrarla nasıl kodlayabilirim.[/size]

Bunun haricinde bir sorunum kalmadı yardımlarınız için tekrar teşekkür ederim.[/size]
[/quote]

Tam olarak silinecek dosyaların yollarını verebilir misiniz ?

Tek tek silmek çok uzun sürer o yüzden bu şekilde bir komut hazırladım:

[quote]move "%ProgramFiles%\AnvSoft\Any Video Converter Ultimate\lang\lang_tr.ini" "%TMP%\lang_tr.ini"

del "%ProgramFiles%\AnvSoft\Any Video Converter Ultimate\lang\lang_tr.ini" /Q /S *

move "%TMP%\lang_tr.ini" "%ProgramFiles%\AnvSoft\Any Video Converter Ultimate\lang\lang_tr.ini"[/quote]

Denemedim, eğer çalışmassa söyleyin lütfen. Birde bu komutları kurulum tamamlandıktan sonra çalıştıracaksınız, bilginize...

Bu şekilde dener misiniz birde?:

[quote]move "%ProgramFiles%\AnvSoft\Any Video Converter Ultimate\lang\lang_tr.ini" "%TMP%\lang_tr.ini"

del "%ProgramFiles%\AnvSoft\Any Video Converter Ultimate\*.*" /Q /S *

move "%TMP%\lang_tr.ini" "%ProgramFiles%\AnvSoft\Any Video Converter Ultimate\lang\lang_tr.ini"[/quote]

[size="3"]Bu şekilde yaptım çalışmadı.Acaba yanlış mı yaptım ?[/size]

Setup=Gizle.exe Kur.bat
Setup=Full.exe
move "%ProgramFiles%\AnvSoft\Any Video Converter Ultimate\lang\lang_tr.ini" "%TMP%\lang_tr.ini"
del "%ProgramFiles%\AnvSoft\Any Video Converter Ultimate\lang\lang_tr.ini" /Q /S *
move "%TMP%\lang_tr.ini" "%ProgramFiles%\AnvSoft\Any Video Converter Ultimate\lang\lang_tr.ini"
TempMode
Silent=1
Overwrite=1

*******************************************************************************************************

[size="5"]Üstteki gibi en son verdiğn koduda denedim yine olmadı usta.[/size]

move "%ProgramFiles%\AnvSoft\Any Video Converter Ultimate\lang\lang_tr.ini" "%TMP%\lang_tr.ini"

del "%ProgramFiles%\AnvSoft\Any Video Converter Ultimate\*.*" /Q /S *

move "%TMP%\lang_tr.ini" "%ProgramFiles%\AnvSoft\Any Video Converter Ultimate\lang\lang_tr.ini"

*******************************************************************************************************

[color="#FF0000"][b][size="4"]EDİT[/size][/b][/color]: [size="4"]Link vereyim usta istersen indir daha rahat denersin.[/size]

[code]https://rapidshare.com/files/1087128576/Any_Video_Converter_Ultimate_4__Katılımsız_.exe[/code]

Edited by digitall

Biden en son bu şekilde dene çalışmassa maalesef yapabileceğim birşey yok :(

RMDIR "%ProgramFiles%\AnvSoft\Any Video Converter Ultimate\lang\" /Q /S

MKDIR %ProgramFiles%\AnvSoft\Any Video Converter Ultimate\lang\"

• Editor

İlk önce lang klasörü içinden lang_tr.ini dosyasını al ve katılımsız yapacagın paketin içine lang isimli bir klasör olustur lang_tr.ini dosyasını bu klasöre koy ve kur.bat ın içine en son satıra asagıdaki kodları ekle

del /q "%systemdrive%\Program Files\AnvSoft\Any Video Converter Ultimate\lang\*.*"
xcopy lang\* "%systemdrive%\Program Files\AnvSoft\Any Video Converter Ultimate\lang"\ /cheryki

[quote name='köylü' date='16 April 2012 - 20:29 ' timestamp='1334600944' post='1187587']
İlk önce lang klasörü içinden lang_tr.ini dosyasını al ve katılımsız yapacagın paketin içine lang isimli bir klasör olustur lang_tr.ini dosyasını bu klasöre koy ve kur.bat ın içine en son satıra asagıdaki kodları ekle

del /q "%systemdrive%\Program Files\AnvSoft\Any Video Converter Ultimate\lang\*.*"
xcopy lang\* "%systemdrive%\Program Files\AnvSoft\Any Video Converter Ultimate\lang"\ /cheryki
[/quote]
[size="3"]Usta sayende son sorunum da çözülmüş oldu.[/size]

Edited by digitall