Jump to content

Acilen Satlık Kelepir Üyelik

desdere

Recommended Posts

• Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Ayrıca benim 5555'e iyi teklif verecek olan olursa yani satarsam o üyeye aşağıdaki özellikler beraberinde verilecektir. Saygılarımla.

Özellikleri:

-Admin odasında bir günlük seyahat.

-Moderator ve Smod odalarında iki saatlik seyahat.

-Yapılan tüm yamalara onun nicki de yazılacak.

-İki kilo deterjan ayrıca..

...Ve daha birçok fırsatlarla birlikte sizin olacaktır..

Saygılarımla..

Abi..

Ya Gerçekten Alemsin! :lol:

Ayrıca benim 5555'e iyi teklif verecek olan olursa yani satarsam o üyeye aşağıdaki özellikler beraberinde verilecektir. Saygılarımla.

Özellikleri:

-Admin odasında bir günlük seyahat.

-Moderator ve Smod odalarında iki saatlik seyahat.

-Yapılan tüm yamalara onun nicki de yazılacak.

-İki kilo deterjan ayrıca..

...Ve daha birçok fırsatlarla birlikte sizin olacaktır..

Saygılarımla..

Bu fırsat Kaçmaz!!

Bende 10 000. üyeliği kapalı olarak satıyorum alan varsa küçük bir çanta dolusu(55x55x55 cm ebatında) $ la birlikte samsundaki Atatürk heykelinin altına soksun eğer gerçekten çanta kapalı ve boyutlardaysa üyelik satılacaktır.^_^:lol::lol::lol:

Oldumu ya şimdi Desdere abim nakide sıkışmış para kazanacakdı üç beş bişiler satıp

valla çok ayıp oldu abime karşı bilhassa ben şahsen kınıyorum bu olayı kendim adıma şahsen yani

------------------------

Heralde Galiba :D

bendemi satayım acaba ama satmayayım burası bi paylaşım sitesi arkadaşlar

iyi madem paylaşım sitesi ben bi adet super mod şifresi rica ediyiim yanında da admin şifresi lütfen tnctr forumlarından olsun ama :D

ama benimki para eder galiba :D

pasiflere para yok abi :)

konuyu takip ettim ve bana yazilanlar cok sacma geldi, bana gore uyelerin ne nolari onemli nede nicklerin vip olmalari hic bir nick yada no para etmez nickleri nick yapan yada vip yapan kisilerdir nolar yada nickler degildir bana gore bir paylasim sitesinde uye nolarini yada nickleri satmak akkillica degil boyle safsatalarla ugrasicagimiza 2 konu fazla acalimda hepimize bir yarari dokunsun maksat muhabbet olunca goruyoruz da her agizdan bir laf cikiyor konu paylasima dondugunde birakin paylasmayi tesekkur butonlarina bile basilmiyor :D

konuyu takip ettim ve bana yazilanlar cok sacma geldi, bana gore uyelerin ne nolari onemli nede nicklerin vip olmalari hic bir nick yada no para etmez nickleri nick yapan yada vip yapan kisilerdir nolar yada nickler degildir bana gore bir paylasim sitesinde uye nolarini yada nickleri satmak akkillica degil boyle safsatalarla ugrasicagimiza 2 konu fazla acalimda hepimize bir yarari dokunsun maksat muhabbet olunca goruyoruz da her agizdan bir laf cikiyor konu paylasima dondugunde birakin paylasmayi tesekkur butonlarina bile basilmiyor :)

Doğru söylüyosun ama arada bunlarda gerekli :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...