Jump to content

Acilen Satlık Kelepir Üyelik

desdere

Recommended Posts

• Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Arkadaşlar eğer düşünen olursa 5555 nolu üyelik satlıktır. Öyle böyle değil bakın 5555 yani.. Fırsatlar dünyası devam edecek...

Ayrıca 46 nolu üyeliğe benden açık artırma üsülü olduğundan 1 ytl ile açıyorum artırımı..

Teklif verecekler lütfen 1 ytl ve katları olarak giderse daha düzenli olacaktır..

Ayrıca benim 5555'e iyi teklif verecek olan olursa yani satarsam o üyeye aşağıdaki özellikler beraberinde verilecektir. Saygılarımla.

Özellikleri:

-Admin odasında bir günlük seyahat.

-Moderator ve Smod odalarında iki saatlik seyahat.

-Yapılan tüm yamalara onun nicki de yazılacak.

-İki kilo deterjan ayrıca..

...Ve daha birçok fırsatlarla birlikte sizin olacaktır..

Saygılarımla..

Madem Öyle ; İşte böyle

46 Numaralı Üyelik kaydımı alacak olan Vatandaşa yanında 1 adet forumu da bedavaya kurup 1 yıllığına adminliğini ona verecem ( ayrıca secdiği domaini de bedavaya verip ) hosting de sınırsız olanaklar sunup ) google de 1 numara yapacam

Ayrıca Emekli Dul Ve yetimlere Super Modluk verip En güzel mevkilere onları getireceğim Aylık herkese 350 post hakkı verip onları bizzat kendim dolduracam. Eğer dilerseniz Sınırsız adsl şifresi de verebilirim

5500 nolu Üyeliği imkanı yok satmam ısrar etmeyelim arkadaşlar :lol:

Bende 19 Nolu Üyeliğimi Satıyorum Ayrıca (V.İ.P)'dir . Lütfen Ciddi Alıcılar Dışında Kimse Teklif Vermesin , Açık Arttırma Üsulü Olup Açık Arttırma 500 Ytl'den Açılmıştır..Alıcak Arkadaşa Şimdiden Hayırlı Olsun... :lol:

Ben Alıyorum 46 'yı Demekle olmaz açık teklif usülü satışımız

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...