Jump to content

Netmaster Cxc-150 Windows 8 Uyumsuzluğu

Mycrosoft
 Share

Recommended Posts

Netmaster CXC-150 Modemimi Windows 8 tanımadı. Sürücüsünü yüklemeyi denediğimde hata veriyor. Sizce bu sorunu nasıl çözebilirim?

Üretici sitesi:
[code]http://www.netmaster.com.tr/urunler/cxc-150[/code]

Sürücüsü:
[code]http://www.netmaster.com.tr/sites/default/files/urun-dosyalari/8-cxc-150-6-led/surucu/cxc-150-usb-6led.rar[/code]

3 aydır kimse post yazmamış. Windows 8 Release Preview'da belki düzelir diye düşünmüştüm ama hala çalışmıyor. Edited by MyCroSofT

• 1 yıl yıl...

bende aynı sorundan müzdaribim. windows 8 e cxc 150 netmaster modemimi tanıdamadım hiçbir şekilde usb den. aradım netmasteri "şu an için windows 8e yazılım geliştirmediklerini" söylediler. e dedim ne yapacaz çöpe mi atacaz modemi dedim aynı lafı tekrarlayıp durdu "win8 için yazılım geliştirmedik henüz". mail attım ordan da aynı yanıt geldi fakat extradan  birde netmasterin yeni modemlerinin reklamını da eklemeyi untmamışlar mailin sonuna... yani bu demek oluor ki biz win8e yazılım geliştirmeyeceğiz!? sizde ya paşa paşa yeni bir modem alacaksınız yada , win7 devam... burada aklı selim yazılımdan anlayan arkadaşlar var düşündüm kendimce acaba dedim rica etsem elimdeki win7 driverini win8 e tanıyacak şekilde ayarlayabilirlermi... ayarlanabilirmi onuda bilemiorm fakat eğer olabilitesi varsa bu işin herhangi bir programcı arkadaş için çok basit olsa gerek. neyse uzun lafın kısası şu an buraya bu yazıları yazabilmek yani internete bağlanabilmek için mecburen windows 7 kullanıorm. keşke bir yardım eden olsa....