Jump to content

Yurdum Ýnsanýndan Ýtiraflar

ICHTUS

Recommended Posts

Güzel Yurdumun Ýnsanlarýndan Gülmekten Yaran Ýtiraflar

_Bizim oradaki Carrefour´un ilk açýldýðý zamanlar. Maðazada anlýk indirim duyurularýný anons eden kiþi þöyle dedi: "Pantolonlarý indirdik, orta reyonda sizleri bekliyoruz." Geliyoruz anacým, sen öyle kal!

_Geçenlerde gittiðim düðünde takýlan paralarý anons eden þahýs aynen þöyle dedi: "Gelin haným köþede, isteyen takabilir."

_Bugün radyoda duyduðum kan anonusu üzerine kan vermek için hasteneye gittim. Kan vermek isteyenlere doldurtulan ve içinde bir çok sorunun olduðu formu doldurmaya baþladým. Sorularýn biri "Son iki yýl içinde cinsel iliþkiye girdiniz mi?" þeklindeydi. Kan alacak hemþireyi beðendiðim ve karþýsýnda karizmayý çizdirmek istemediðim için "evet" cevabýný iþaretledim. Fakat testi hemþireye verirken gözüm o soruya takýldý. Soruyu yanlýþ okumuþum. Meðer "Son iki yýl içinde eþcinsel iliþkiye girdiniz mi?" diye soruyormuþ. Sonuç: Blimum HIV testlerinin yapýlmasýný beklemek için saatlerce lobide oturdum. Üstelik bu da yetmiyormuþ gibi o güzelim hemþireye de rezil oldum. Neyime benim elin hemþiresini etkilemek. Ver kanýný git iþte!

_Ana yoldan geçmekte olan bir polis arabasýndaki megafondan bir anons yükseliyor: "X plakalý aracýn sahibi, lütfen hareket ediniz." Karþý taraftan geçmekte olan diðer bir polis arabasýnýn megafonundan duyulan anons ise þu: "Lütfenini yiyimm Mistafaaaa." Yurdum polisi yaaaa.

_Yýllar önce sahilde arabayla turlarken bir ekip otosu bizi cevirdi ve sordu: "Gençler alkol var mý?", cevabýmýz: "Yok valla, hepsini içtik."

_Bir arkadaþýmla balýk almaya gittiðimizde, arkadaþým kovanýn içinde yüzüp çýrpýnan balýklara bakýp, ´Bunlar taze mi?´diye sormuþtu. Balýkçý da cevabý hemen yapýþtýrdý: ´Yok abla, pil takýp oynatýyoruz.´

Çalýntý :lol:

_Bir arkadaþýmla balýk almaya gittiðimizde, arkadaþým kovanýn içinde yüzüp çýrpýnan balýklara bakýp, ´Bunlar taze mi?´diye sormuþtu. Balýkçý da cevabý hemen yapýþtýrdý: ´Yok abla, pil takýp oynatýyoruz.´

Çalýntý ;)

:lol:

Güzel Yurdumun Ýnsanlarýndan Gülmekten Yaran Ýtiraflar

_Ana yoldan geçmekte olan bir polis arabasýndaki megafondan bir anons yükseliyor: "X plakalý aracýn sahibi, lütfen hareket ediniz." Karþý taraftan geçmekte olan diðer bir polis arabasýnýn megafonundan duyulan anons ise þu: "Lütfenini yiyimm Mistafaaaa." Yurdum polisi yaaaa.

Çalýntý :D

:lol:;)

Neyime benim elin hemþiresini etkilemek. Ver kanýný git iþte!

+2 saatte gitmis al basina bela, turk insani okumayi fazla sevmiyor diye her defasinda belirtiyorum, daha fazla okumak gerekli arkadaslar daha fazla okursak yanlis algilama ve yanlis okuma gibi durumlar ortadan kalkar herhalde :(

Bizim oradaki Carrefour´un ilk açýldýðý zamanlar. Maðazada anlýk indirim duyurularýný anons eden kiþi þöyle dedi: "Pantolonlarý indirdik, orta reyonda sizleri bekliyoruz." Geliyoruz anacým, sen öyle kal!

:blink: Dehþet! :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...