Jump to content

Anlatacağım Filmin Adını Hatırlayanınız Var Mı?

digitall
 Share

Recommended Posts

[size="3"]Arkadaşlar bu filmi baya önce izlemiştim ve birden bire aklıma geldi.
Daha çok genç özel bir takım gücü olan ve 18 yaşına gelince bu gücünü başkasına vermeye hak kazanan 5-10 insan anlatılıyor.
Tam hatırlamıyorum burasını ama sanırım 5-6 kişilik gençler okula yeni geliyor ve bunların hepsinin bir takım özel güçleri var.
Baş roldeki kişi tabi hemen bir sevgili yapıyor.Ancak kötü niyetli özel gücü olan ve babasının gücünü de almış olan biri zorlayarak başroldekinden gücünü almayaca çalışıyor.Gücü ise gücümü sana veriyorum deyince oluyor.(Hatta bunun babası 18 yaşında gücü alamamış ve tırnakları kocaman sürekli oturan işe yaramaz biri haline gelmiş.)Tabi gencin gücünü almak için kız arkadaşını kullanıyor.

En son olarak da tabiki de mutlu son ve üstü açık olan arabanın kırılmış olan camını gücüyle yeniliyor.

Arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.Şimdiden teşekkürler.

Saygılarımla...[/size]

[size="3"]Kahramanların adını hatırlamıyom.Ama adamın biri daha doğrusu kötü genç gücünü almaya çalışıyordu.
Ancak gücünü alması alması için onun ağzından gücümü sana veriyorum.Demesi gerekiyor.
Hatta daha sonrada bu 2 kişi kapışırken iyi olanın babası (gücü 18 yaşında alamayan tırnakları uzun ve evde tek başına duran)
aynı zamanda birtane koruması gibi bir adamla beraber tam olarak koruma sayılmaz dost gibi bir şey.
Hatta kızı yani sevgilisini tanıştırmak için babasının yanına götürmüştü. (Araba üstü açıktı sanırım.)

İlham gelmiyor biraz daha yardımcı olun arkadaşlar.[/size]

[size="3"]Kötü olan adam iyi olanın sevgilisinin arkadaşına büyü gibi bir şey yapıyor ve hastane'de yatmaya başlıyordu.(Sanırım zenciydi. :))
En sonunda babası gücünü veriyordu oğluna ve çok kuvvetli bir şimşek atarken şenlik oluyordu.[/size]