Jump to content

Shell32.dll Değiştirme Sorunu

kral1122
 Share

Recommended Posts

Selamunaleyküm arkadaşlar iyi akşamlar öncelikle konuyu yanlış yere açmışsam özür dilerim bu konu daha önceden açılmış ama yok olmadı :( konuların %90 ına baktım yok olmuyor sorum şu ben shell32.dll değiştirmek istiyorum ne yaptıysam olmadı sonuna .old ekledim yenisini attım,system replace diye program var olmadı güvenli mod denemedim ama onu yapmak istemiyorum replacer.cmd diye komut var o nasıl kullanılıyor bilmiyorum daha bir çok yol denedim olmadı yardımcı olursanız arkadaşlar memnun olurum

Yardımcı olan arkadaşlardan Allah razı olsun

Edited by kral1122

[quote name='Horneytown' date='20 February 2012 - 18:48 ' timestamp='1329756525' post='1157983']
boot dosyasıyla degiştirebilirsin
shell32.dll doyasını shell32.dll.old olarak yaz sonra oraya yeni shell32.dll i kopyala reset attıktan sonra shell32.dll.old’ i sil.. işlem tamamdır..
[/quote]

ilk mesajımda da vardı onu denedim olmadı :(

Sorunun kaynağı cristal xp veya başka bir temadır.

En iyi çözüm temayı program ekle kaldırdan kaldırmanızdır

Arkadaşlar SHELL32.dll hatası yüzünden oyun,program falan filan yükleyemezsiniz.Hesap makinasıda çalışmaz.Bu crystalxp ve inpirat gibi temalar yüzünden tahminen güncelleştirmeyi bozuyor.Bunun için Denetim masasından program eklekaldır a girin üstte Güncelleştirmeleri göster seçeneğini işaretleyin.Sonra aşağıdan 925902 nolu güncelleştirmeyi bulup kaldırın kaldırınca bilgisayarınız yeniden başlatılacak açıldığında hiç sorunsuz gibi çalışacak

NOT:Bilgisayarınızda crystal xp temaları varsa güncelleştirme yapmayın aksi takdirde yeniden aynı sorunla karşılaşırsınız

[quote name='Horneytown' date='20 February 2012 - 19:00 ' timestamp='1329757202' post='1157993']
Sorunun kaynağı cristal xp veya başka bir temadır.

En iyi çözüm temayı program ekle kaldırdan kaldırmanızdır

Arkadaşlar SHELL32.dll hatası yüzünden oyun,program falan filan yükleyemezsiniz.Hesap makinasıda çalışmaz.Bu crystalxp ve inpirat gibi temalar yüzünden tahminen güncelleştirmeyi bozuyor.Bunun için Denetim masasından program eklekaldır a girin üstte Güncelleştirmeleri göster seçeneğini işaretleyin.Sonra aşağıdan 925902 nolu güncelleştirmeyi bulup kaldırın kaldırınca bilgisayarınız yeniden başlatılacak açıldığında hiç sorunsuz gibi çalışacak

NOT:Bilgisayarınızda crystal xp temaları varsa güncelleştirme yapmayın aksi takdirde yeniden aynı sorunla karşılaşırsınız
[/quote]

yanlışım varsa özür dilerim ama hatadan falan bahsetmişsin bende hata yok ki sadece uygulanmıyor ayrıca böyle bir güncelleştirme yok bende