Jump to content

4 Yıl Sonra En Iyi Hit Alacak Domainler

by_ibrahim27
 Share

Recommended Posts

[quote][color="#666666"][font="Arial"][size="2"]OKULLARDA akıllı tahta ve tablet bilgisayarla eğitimi öngören Fırsatları Artırma ve Teknolojiyi İyileştirme Hareketi (FATİH), 17 ildeki 52 okulda başladı. 22 Kasım 2010da protokü imzalanan ve dün hayata geçirilen proje kapsamında liseler akıllı tahtalarla donatılacak. Pilot uygulamasında ise 17 ildeki 52 okulda, 12 bin 800 tablet bilgisayar dağıtılacak. Bir çağı kapatıyoruz Ankarada Sabahattin Zaim Anadolu Öğretmen Lisesinde Fatih Projesine start veren Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Fatih Sultan Mehmetin İstanbulu fethederek karanlık bir çağı kapattığını hatırlatarak, "Biz de bugün Fatih Projesiyle sadece eğitim sisteminde değil, eğitimin etkilediği her alanda bir çağı kapatıyoruz. Yeni bir çağı, bilgi çağını, bilgi teknolojileri çağını hep birlikte açıyoruz" dedi. Milli eğitim adına gerçekten tarihi bir anın yaşandığını vurgulayan Erdoğan, şunları söyledi: "Fatih Projesi ile eğitim ve öğretimin metodunu ve çehresini köklü bir şekilde değiştiriyor, modernleştiriyoruz. Yaşadığımız çağın gereklerini ve imkanlarını artık sınıflara taşıyoruz. Projeyle okulun, sınıfın, kara tahtanın, öğretmenin ve öğrencinin işlevleri, eğitimdeki konumları çok köklü şekilde değişiyor. Dünyanın birçok ülkesi Fatih Projesini yakından takip ediyor. Türkiyede başlatılan proje dünyada örnek olarak gösteriliyor." Dört yılda 42 bin okulda Başbakan Erdoğan, projenin 17 ildeki 52 okulda start aldığını belirterek, şu bilgileri paylaştı: "İnşallah, bu yılın eylül ayına kadar 3 bin 657 orta öğretim kurumunda, yani Türkiye genelindeki liselerin yarısında Fatih Projesinin kurulumu tamamlanmış olacak. Dört yıl içinde de ülke genelindeki yaklaşık 42 bin okulda, 570 bin sınıfta proje hayata geçecek. 570 bin sınıfla birlikte, kütüphanelerde, laboratuvarlarda, öğretmen odalarında da akıllı tahtaları kuracağız. 620 bin akıllı tahtayı okullarımıza, sınıflarımıza, öğrencilerimize kazandırmış olacağız." Kara tahta kavramı bitiyor Her öğrenciye bir tablet bilgisayar sözü verdiklerini de hatırlatan Erdoğan, şöyle konuştu: "Sabahattin Zaim Anadolu Öğretmen Lisemize ilk 200 tablet bilgisayarı verdik. Pilot uygulama olarak 12 bin 800 adet tablet bilgisayarı öğrencilerimize ilk etapta teslim ediyoruz. Kara tahta kavramını artık tarihin tozlu raflarından kaldırıyoruz." Yerli sanayinin gelişmesine katkı yapacak ULAŞTIRMA, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Fatih Projesinin, öğrenci ve sınıf sayısı, bedeli ve tüm içeriği açısından dünyada bir ilk olduğunu söyledi. Yıldırım, projenin, bilgi teknolojilerinin gelişmesine büyük katkı sağlayacağına belirterek,"Akıllı tahta, tablet ve yazılımların yerli katkı oranının artırılması için çalışmalar başlattık" dedi. Bilgi dünyasına yepyeni yolculuk başlıyor MİLLİ Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, Fatih Projesinin başlamasıyla eğitim ve öğretimde yeni bir çağa geçildiğini belirterek, "Bugünden itibaren bilgi dünyasına yepyeni bir yolculuk başlıyor" dedi. Proje kapsamında, hazırlanan etkileşimli tahtaların Türkiyeye özgü olduğuna belirten Dinçer, "Bu tahtalarla dünyanın kullandığı teknolojilerin bir adım önüne geçiyoruz. Tablet bilgisayarlarda, z-kitap (zenginleştirilmiş) içerik de bulanacak" dedi. [/size][/font][/color] [/quote]
[size=2]Bu Haberden Sonra...[/size]

[size="5"][color="#ff0000"]Yaklaşık 4 yıl içerisinde tüm ortaöğretimlere dağıtılacak bu tabletlere destek ve sorunları için google amcanın en çok seveceği ve 4 yıl sonra çok tutulacak domainler..[/color][/size]
[size="5"] [/size]
[size="5"][color="#ff0000"]+ TabletSorunlari.Com(Tüm uzantılar)[/color][/size]
[size="5"][color="#ff0000"]+ TabletDestek.org[/color][/size]
[size="5"][color="#ff0000"]+ TabletProgramlari.net[/color][/size]
[size="5"][color="#ff0000"]+ TabletHatalari.com(Tüm Uzantılar)[/color][/size]
[size="5"] [/size]
[size="5"] [/size]
[size="5"][color="#ff0000"]ve sizin aklınıza gelenler... :)[/color][/size]

Edited by by_ibrahim27