Jump to content

Fooget.com Para Kazanın Hemde Prenıum Hızla Dosya

lavigne-61
 Share

Recommended Posts

[center][b]Evet arkadaşlar yepyeni bir site buldum daha doğrusu bir arkadaşın bizim forumda önerisini dikkate aldım ve araştırdım biraz siteyi ve baya hoşuma gitti iyide para kazandırıyor internet dowloand menegari da destekliyor indirme hızına gelincede prenıyum gerekmiyor çün ki son hızda iniyor dosyalar şahsen denedim ve çok memnun kaldım bugun uploada başlıcaktım windows 7 ama gidenlerin yerini hiç bir site tutmuyor diyodum taki son 30 dk önce bu site gerçekten çok güzel en güzeli dowloanda tıkladığınızda saniye falan beklemiyorsunuz yeni bir dosya indirmek içinse aynı 16 saniye sadece beklettiriyor bizi öbür sitelere nazaran bence mukemmel birşey.

[color="#8B0000"][b]Şimdide biraz para olayını inceliyelim [/color]:[/b]

[img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1327695921__ekran_alnts.png[/img]

Ülkemize göre daha doğrusu öbür sitelere göre baya bir makul fiyat
Unutmadan remove uploadıda destekliyor.
[color="#FF0000"][b]NOT:[/b][/color]
Bu işten para kazanmak istiyenler kesinlikle bu siteye upload etsin ki indirmek içinde zaman harcamıyalım freeyle prenıum gibi indirelim
[color="#FF0000"][b]Üye ol[/b][/color]:http://fooget.com/free730.html[/b][/center]
[center][color="#FF0000"][b]İndirme Hızını test Edin :[/b][/color] http://fooget.com/users/avril61lavigne[/center]
[center][img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1327696524__ekran_alnts.png[/img][/center] Edited by lavigne-61

[quote name='Shain_K' date='27 January 2012 - 22:38 ' timestamp='1327696705' post='1146897']
ne akıllı adamsın ;)
[/quote]

aslında olay çok basit 200 kb hızı geçmeyen bir siteye mi uplıoad edilse dahamı iyi oılur yoksa tnctr ekibi her dalda ne olursa olsun dediğim sitewye upload etsemi daha iyi olur prenıumun tadına varrırız ne güğzel işte :)

[quote name='ibocan06' date='27 January 2012 - 22:41 ' timestamp='1327696905' post='1146898']
kazanç programı düşük deilmi ? ve kapanmayacağına emin olmalıyız.
[/quote]

hiç bir siten,in kapanıp kapanmıyacağını bilemeyiz daha doğrusu 1 saat yada 1 dk sonra kıyamet kopamıyacağını bilemiyeceğimiz gibi
[size="2"][quote name='Secret.One' date='27 January 2012 - 22:43 ' timestamp='1327696998' post='1146900']
[b]Bence Site Karışık Letibit Daha İyi.[/b]
[/quote]
*hiçde karışık değil letbit gibi reklam yok bari dowloandda bide bekleme süresi
indirme hızı berbat ayrietten prenıumda bulunmuyor kolay kolayına
[size="2"][quote name='LeOn.' date='27 January 2012 - 22:43 ' timestamp='1327697027' post='1146901']
[b]Verdiği para güldürücü seviyede[/b]
[/quote]

güldürücü sevidemi böyle düşün hiç kimse bu siteden prenıuma ihityaç duymadan indiricek ve daha doğrusu indirilen dosyalar tam olarak parası verilicek bize ama prenıum accountlar varken verilmiyor işten ona bakarsanıoz fileserveden 14 $ vardı 1000 indirmede oldu hesaplamama göre en az 100 $ vericekti bana bu prenıum accountlar girmeseydi araya bu sitedende indirenler free olarak indiricek çünki prenıuma ihtiyaç yok ki [/size][/size]

Edited by lavigne-61

[quote name='lavigne-61' date='27 January 2012 - 22:48 ' timestamp='1327697304' post='1146905']
güldürücü sevidemi böyle düşün hiç kimse bu siteden prenıuma ihityaç duymadan indiricek ve daha doğrusu indirilen dosyalar tam olarak parası verilicek bize ama prenıum accountlar varken verilmiyor işten ona bakarsanıoz fileserveden 14 $ vardı 1000 indirmede oldu hesaplamama göre en az 100 $ vericekti bana bu prenıum accountlar girmeseydi araya bu sitedende indirenler free olarak indiricek çünki prenıuma ihtiyaç yok ki [/size][/size]
[/quote]
[b]Benim dosyalarım genelde 1-50 mb arasında oluyor. 1000 indirilmeye 1$ vericek bir site için olumlu konuşmak çok zor. [/b]

[quote name='LeOn.' date='27 January 2012 - 22:51 ' timestamp='1327697502' post='1146906']
[b]Benim dosyalarım genelde 1-50 mb arasında oluyor. 1000 indirilmeye 1$ vericek bir site için olumlu konuşmak çok zor. [/b]
[/quote]

aynen benn daha çok buyuk dosyalar için demiştim örneğinm windows 7 forumada sunucam fakat karar verenmedim hangi siteye yukluyum diye buna yuklucem hızlı indirin diye accunt aranmasın bende emeğimim karşılığını tam alıyım