Jump to content

Amerikada Parasıza Yakın Online Üniversite

skyforce
 Share

Recommended Posts

Evet arkadaşalar daha bugün öğrendim ve sizinle paylaşıyorum.

1. Diploma denkliği sizin için önemli değilse. Çünki denklik alması ya mümkün değil ya da çok zor.

2. İyi bir ingilizce ve matematik bilginiz varsa.

Evet arkdaşlar yukarıdaki koşullar size uyuyorsa. İşte size fırsat. 10-50 dolar arasında değişen bir ilk başvuru ücreti var. Onu dışında şuanda alınmayan fakat ileride alınması düşünülen ve ücreti ülkelere göre düzenlenen 10-100 dolar arası sınav ücretleri var. Zannedersem bu Türkiye için 35 dolar.

Bölümleri

1. Business Administration: İş Yönetimi

2. Computer Science : Bilgisayar Bilimleri

Müfredatlar çok temiz. Her iki bölümde de [s]lisans ve lisans üstü[/s] önlinsans ve lisans eğitim fırsatı var. İleride sadece kendilerinden mezun olan öğrencilere lisans üstü eğitim verilmesi planlanıyor. Üniversite ciddi bir üniversite dalgasına gırgırına bittirim diyorsanız çok yalınırsınız.

Arkadaşlar bende bunu yeni öğrendim. Ve burda ne yazdıysam sitenin kendisinden çeverirek yazdım. Bu yüzden bundan sonraki bilgilendirmeler size kalmış, siz aşağıda linkini verdiğim üniversitenin sitesini inceleyerek gereken ve daha fazla bilgiyi edinebilirsiniz. Site tamamen ingilizce zaten ingilizce bilmiyorsanız işinize yaramaz. Kolay gelsin.

http://www.uopeople.org http://www.uopeople.org Edited by yasarcay