Jump to content

13 Þubat Dünya Saplar Günü Tören Programý

Nicotin

Recommended Posts

Bu yil 38. sini idrak edecegim 13 Subat Dunya Saplar Gunu nedeniyle bu aksam yapilacak olan toren ve benim torenden sonraki programim asagida . Katilmak isteyen arkadaslara duyurulur.

Saat 18.00 Bakirkoy Ozgurluk Meydani'nda acilis konusmasi ve bu dunyadan sap olarak gocenler icin bir dakikalik saygi durusu

( O sirada meydanda olan tum ciftlerin ellerindeki " HEPIMIZ HAKAN'IZ, HEPIMIZ SAPIZ " pankartlari esliginde )

Saat 18.30 Gokten Angelina Jolie yagsa bile benim basima Brad Pitt'i dusuren talihimin degismesi icin mevlid okunmasi

Saat 20.30 Sevgilisiyle kolkola yuruyen insanlara derin bir bakis ve ic cekis

Saat 21.00 Bir cay bahcesine oturma ve yalniz oldugum anlasilmasin diye 2 kahve soyleme eylemi .

Saat 21.30 Cay bahcesinde masa masa gezerken asik suratimi ve bos kahve fincanlarini gorunce " Yengeyi uzdun, terkedip gitti herhal. A be alasin suradan bir cicek, yapasin kizcagizin gonlunu hos " diyen cicekciden mecburen cicek alis.

Saat 21.30 Malatyali olduklarini iddia eden dedelerimin Abhazya Cumhuriyeti ile bir baglantisi olup olmadigini dusunme fasli

Saat 22.00 Eve gitmek icin kalkan son otobuse yetisme yolunda 400 metre engelli kosu

Saat 22.45 Eve varis ve uzun bir geceye merhaba deyis

Saat 23.59 Takvimden 13 ve 14 Subat yapraklarini tek hamlede koparis ve yataga uzanma eylemi

Saat 04.00 Ruyamda bana Ashley Olsen'i gosterip, " Bak evlat. Iste senin kismetin bu " deyip alayci bir sekilde gulen ak sakalli dedeyle kavga ederek uyanis

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...