Jump to content

Applife Update Limited Edition

Konohali
 Share

Recommended Posts

tnc teknik servis için autopatch yazılımı araştırdım ve programı buldum c diliyle yazılmış app life update
[img]http://downloadbee.com/img/app/big/AppLife-Update-Limited2.0.2.1.jpg[/img]

AppLife Update için. Net yazılım uygulamaları kapsamlı bir güncelleme çözümdür. senin. Net uygulaması içinde doğrudan entegrasyonu, AppLife Update, esnek, güçlü ve güvenilir bir yazılım güncelleştirmesi dağıtım ve yazma sistemi sağlar. Güncelleştirmeleri herhangi bir dosya sunucusu, web sunucusu, ftp sunucusu veya yerleştirilebilir. AppLife Update kullanarak, kolayca bulmak, indirmek, ve az ya da hiç kullanıcı etkileşimi ile otomatik güncelleştirmeler uygulandıktan uygulamalarınızı etkinleştirebilirsiniz. Gerçekte yazılım güncelleme işlemini gerçekleştirmek için AppLife Update eylemleri kullanabilir veya Windows Installer paketleri kullanabilirsiniz. Hatta güncelleme işlemini gerçekleştirmek için tamamen özel yürütülebilir kullanabilirsiniz. AppLife Güncelleme ile, kullanıcılara kararların Bu tür güncellemeleri elde etmesini engellemek engelleri genellikle ilk veya kapatma ... edip, onları indirmek için hangi dosya veya kaldırmak için belirlemek zorunda kalmadan yazılım güncellemeleri sağlamaz. Tüm bu işlemi kontrol etmek için geliştirici olanak sağlayan esnek bir çözüm ile yapılır. Yapabilirsiniz • entegre kod kadar az biri olarak hat ile uygulama içine otomatik güncelleştirme özelliği. güncellemeleri dağıtım kontrol güncelleme keşif sürecine • birleştirme lisans veya uygunluk kontrolleri. • veya standart güncellenmesi kullanıcı arabirimini kullanarak tamamen kullanıcı arayüzü değiştirin. Bir güncelleme işlemi sırasında uygulamanın ayrı çalışan örnekleri arasında • Koordinat. Güncelleme işlemi sırasında • Elevate ayrıcalıkları * • Otomatik proxy ayarlarını tespit • kolayca tercih etti. Net bir dil kullanarak özel güncelleme faaliyetlerini ekle genellikle yazılım güncelleme adresinin engellemek engellerin kaldırılması. kolay olun. Sadece Güncellemeleri kontrol edin.

güncellemeleri ekleyen kontrol eden özelliktir aiolarda yararlı olabilir hatta programı kullanmayı bilen tnc teknik servis proje ekibine katılabilir katılmak isteyen özel mesaj atsın.

download:
http://downloadbee.com/dw.aspx?appno=30927&url=http%3a%2f%2fwww.kineticjump.com%2fDownloads%2fSoftware%2fAppLifeUpdate.zip Edited by kralturk02