Jump to content

MAC OS X Pc'ye yüklenirmi?

Recommended Posts

o sisteme yüklenir. ama bence windows dan bıktıysanız linux dağıtımlarını düşünmelisiniz. mac os x tabi ki de taş gibi sağlam işletim sistemi ama sonuçta pclere yüklenmesi için yapılmamış. linux hakkında herhangi bir deneyiminiz yoksa ubuntu,suse veya mandriva linux deneyebilirsiniz. yeni başlayanlar için idealdir.

• 2 years yıl...

ya pardon ama mac işletim sistemleri özellikle bir pc türü için üretilmiş. bence hiç gerek yok normal pc ye yüklemeye. herkesin dediği gibi mac ı pc ye yüklersen mac değil biraz değişik pc kullanmıs olursunuz. alın bi tane mac pc olsun bitsin :)

• 1 ay sonra...

ben tamı tamına 2 haftadır anam dinim ağladı bunu yüklemek için tırlatmak üzereyim arkadaşlar inat etti olmiyacam diye denilenlerin hepsini yaptım üstüne üstelik gittim birde 1 tane ıde 80 GB hdd aldım fat 32 biçimlendirdim yine olmadı olmadı olmadı herşey harfi arfine yapiyorum bu resimlerin hepsini printerdan yazdım herşey yükliyor bitiyor reset atiyorum açmiyor belki işletim sistemindendiye leopardı indirdim olmadı 10.5.8 indirdim olmadı 10.5.6 indirdim olmadı birde 10.4.4 indirdim oda olmadı bilgisayarımın özelikleri

anakart :asus M2A-VM

İŞLEMCİ : AMD 4200 x2

rem :4 gb mushkin

ekrankartı :nıvıdıa 9400gt

herşey normal olarak yükleniyor reset den sonra açılmıyor bu konuda bilgisahibi arkadaşlardan yardım isriyorum hakattrn oynatmak üzereyim

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...