Jump to content

Önce Sitem Sonrada Mail adresim...

campuse21

Recommended Posts

ne isterler beným gibi sessiz sakýn birinden anlamam gidin gereken kiþilere yapýn ama benden ne istiyorsunuz beee sýpalar diyim bari...

önce siteme index atmýslar sonrada yaklasýk 4 senedir kullandýgým adresimi hacklemiþler...

ne yapcam ben sýmcýk tum bilgilerim önemli dosyalarýmý mail adresimde tutardým ben ...

allah belaný versin SÝZOFREN ne diyim baþka...

Campuse kardeþim geçmiþ olsun... Bilgisayarýný baþka kiþilerde kullanýyor ise bu sorunda oluþabilir. Hatýrlýyorsanýz bi ara diðer sitede sizinle ilgili bir sorun olmuþtu sizin haberin yokken birileri girip sizin aðzýnýzdan post atýyordu. Yani bence pc nizi tam korumaya alýn yoksa tüm bilgilerin bit pazarýnda olacak..

Campuse kardeþim geçmiþ olsun... Bilgisayarýný baþka kiþilerde kullanýyor ise bu sorunda oluþabilir. Hatýrlýyorsanýz bi ara diðer sitede sizinle ilgili bir sorun olmuþtu sizin haberin yokken birileri girip sizin aðzýnýzdan post atýyordu. Yani bence pc nizi tam korumaya alýn yoksa tüm bilgilerin bit pazarýnda olacak..

Nasýl korumam gerekirki antývýrus olarak sadece kaspersky kullanýyorum...

ve sade windows kullanmak hosuma gidiyor ama bu tur sorunlar olmasa...

campuse.net/sizo.php bu adres nedir anlayan bilen varmý acaba bu dosyayýda sýteme koymus kahrolasý...

Ýlginç, sitendeki forum gibi dizinler çalýþmazken mail.php olduðu gibi duruyor..

yok site tamamen calýsýyor sadece index dosyasýný deðiþtirmiþ...

yok site tamamen calýsýyor sadece index dosyasýný deðiþtirmiþ...

campuse kardeþ senin siteye trojenli program yerleþtirmiþler öle almýþlar yapabilecegin tek þey host ücretliyse aldýgýn yere basvurmak ve bence veritabaný olarakda vbulletini öneriom vbulletin siteleri sisteme saldýrý düzenlendigi durumda donuo ve saldýrý tehsiri gecene kadarda acýlmýo hacklense bile siteyi geri almak sadece 3 dk.Saygýlarýmla...

Benimde mail adresim hacklenmiþti.Arkadaþýmla kurduðum sitede çökertilmiþti.Neyseki host'u aldýðýmýz yere baþvurup hallettirmiþtik.Ýþ adamlarýnýn sitelerini maillerini falan hackliyorlarda acaba bizlerden ne istiyorlar çok merak ediyorum.Zevk için site ve mail hacklenir mi? :unsure:

bunlara vatan haini desek yeridir git yurtdýsý türkleri kötüleyen siteleri hackle ne iþin var türkün sitesinde terörle mücahadele için yapýlan site hack iþlerine karýs türklere karýsma ama anlamazlar türkleri salak zannediolar ama yanýlýolar.Þimdide Ýstiklal Marþý'mýzýn rocku cýkmýs biþey diyen yok git onu hackle ne istersin türklerden vatanýna hainlik yapýo iþte bunlar!!!

bu günlerde bu tip hareketler cogaldý mail hacleyip listedeki kiþilerden kontur isteme falan site hackleyip site sahibinden kontur alýp þifreyi vermek veya siteyi rahat býrakmak ve bunlar türk sitelerini hack edip bi yerlere geldiklerini zannediyorlar nereye kadar bu þekilde gidecek bilmiyorum ama bu kiþilerin sonra cýkýp ben hackerým demeleri yok mu madem sen o kadar buyuk hackersýn git propaganda yapan siteleri hack et te bi iþe yaramýþ ol :unsure:

selam kardes

ilk once gecmýs olsun dýyeyým

eger maýl adresýný verebýlýrsen belký yardým cý olabýlýrým %100 demýyorum ama

elýmden geldýgýnce yardýmcý olurum

maýl adresýný mesaj olarak at bana

selam kardes

ilk once gecmýs olsun dýyeyým

eger maýl adresýný verebýlýrsen belký yardým cý olabýlýrým %100 demýyorum ama

elýmden geldýgýnce yardýmcý olurum

maýl adresýný mesaj olarak at bana

pm atamýyorum

adminler bana kýsýtlama getirmiþler herhalde

http://www.tnctr.com/index.php?showuser=25

bu adrete beným msn adresim var ekleyebilirisn...

ok kardes

kesýnlýkle %100 demýyorum ama dedýgým gýbý elýmden gelený yaparým

bý gelýsme olursa burdan yazarým sana ok

kardeþ beným msn adresim deðil normal kullandýgým adresim hacklendi bunda sorun yok

senýn msn varsa eklesene..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...