Jump to content

Ve Battlefield 3 Biterrr :))

alias007
 Share

Recommended Posts

Merhaba Arkadaşlar,
Dün sabaha karşı oyunu bitirdim sonunda! Bir çok kişi gibi heyecanla oyunu bekledim ve açıkçası beklentimi tam anlamıyla karşılamadı maalesef :( Modern Ware'li - Black Ops'lu - Medal of Honor'lı "şöyle ortaya karışık yanar dönerli" bir oyun çıkmış! Oyunu ULTRA'da oynadım grafikler güzel, senaryo güzel fakat ah şu buglar (ZPT'nin içinden adam geçer mi yaa) olmasaydı çok daha iyi olacaktı. :D Yapay zeka desen başlı başına bir felaket :80: Yav partnerlerinle görev yerine gidiyorsun bi bakmışsın beklenmedik anda düşman askeri senin boğazını bıçaklıyor partner ya da partnerlerin hiç birşey yapmıyor ya da düşman askerleri onları dahi öldürmüyor! "Thunder Run" bölümünde ise oyun tam bir felaket!! :thumbsdown: Tank kullanılmaz hale gelince yaya olarak dışarıda kalıyorsun ama hedefleri imha edemiyorsun (mesela yolda duran 3 askeri kamyon imha görevi)!! Tankın kullanılmaz hale gelince bari "MISSION FAIL" de oyunu bitir ya da tank dışındayken yaya olarakta hedefleri imha etme özelliği ver bari! Böyle saçmalık olamaz! :nea: :kut: Bi de sniper görevindeyken düşmanı yakalayıp yaralı halde binanın içindeyken partnerini savunduğun zaman yeni görev açıklandığında elinde bir bomba beliriyor ama nereye koyacağını belirtmiyorlar sağa sola aklına neresi eserse koyuyorsun sonra eeee hani fünye? YOK!! Bombaya da gerek yok zaten! Şaka gibi yaaa
:fool:
Bunların dışında genel itibariyle güzeldi! Beklentim daha farklı bir senaryoydu ama başta da belirttiğim gibi 3in1 şeklinde bir oyun çıkmış! Özellikle savaş uçağı kullanma deneyimi bi bakıma simulator gibi hedef'i yakalama ya da hedef olmaktan kaçma inanılmazdı! Arkaya bıraktığınız havayi fişek gibi fişekler ve hedefe kitlenme, kalkış hazırlığı falan hepsi güzeldi :D

Battlefield 3 hakkında görüşlerinizi merak ettiğim için bu konuyu açtım gerçi biraz "Walkthrough" tarzı oldu ama kusura bakmayın oyunu oynacaklar dediğim bölümlerde takılırsanız şaşırmayın diye de yazmak istedim. :rolleyes:

Konumu da "Credits" bölümünde çalan bir şarkıyla bitirmek istiyorum. Keşke askerler videodaki gibi güzel olsa :dribble:

[media]
http://www.youtube.com/watch?v=3XyihBWSRBs
[/media]
[img]http://yxobnw.bay.livefilestore.com/y1pXVUEAdEPQ8GjlgzAsrQ_emgmt6k0DTczHhvaM0z7J-Jq90jEr3nOYcYJK9BNub0LHet-CFizgO-MPC9-cmJNWiVKJvaAEpnH/ALIAS007.gif[/img]
[img]http://yxobnw.bay.livefilestore.com/y1pTSfo30D_-GRAz59b1oeReflbL-pkBP9dgVIp6c5G3jR6DfyBT60AJxZymQFQVHV7vfeDJp8_LUIC4ebd99i1rB5XhlklnIcq/ALIAS007.gif[/img]

Edited by alias007