Jump to content

Van Depremini Bilen Gençten Şok Açıklamalar

mucit41
 Share

Recommended Posts

[b]Konu Başlığı :[/b] [b] [color="#FF0000"] VAN DEPREMİNİ BİLEN GENÇTEN ŞOK AÇIKLAMALAR... [/color] [/b]

[b][u]Kaynak Linki :[/b][/u]

[code]http://www.habervitrini.com/van_depremini_bilen_gencten_sok_aciklamalar-565373.html [/code]

[b]Konu Tarihi:[/b] [b]25 Ekim 2011 Salı 01:10[/b]

[quote] [b] [img]http://images.habervitrini.com/haber_resim/deprem_tahmin.jpg[/img]

[color="#FF0000"]Van'da yıkıcı şiddette deprem olacağını bilen gencin telefonları susmuyor. Van'dan sonra deprem olacak yeri söyleyen genç herkesi tedirgin etti. [/color]

ZONGULDAK -Van'da yaşanan büyük depremi çok önceden bilen genç şimdide başka bir iddiada bulundu. Sırada [color="#FF0000"]Kahramanmaraş[/color] var...

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde, 8 yıldır deprem tahminleri yapan 2011 yılının sonlarına doğru Van'da yıkıcı derecede bir deprem olacağını aylar öncesinden bilen Timuçin Özat’a Van başta olmak üzere Elazığ ve Kahramanmaraş ve Türkiye’nin değişik illerinden telefonlar, mailler gelmeye başladı.

Kendisine özellikle Doğu illerinden telefon geldiğini belirten Timuçin Özat, “Haberin ardından Elazığ Jeoloji Odası Eski Başkanı Nejdet Kıyak, beni arayarak çalışmalarımı bilimsel bulduğunu belirtti. Bana bu konuda destek vereceğini ve kendisinin bilgilerinden faydalanacağını söyledi. Ayrıca Kahramanmaraş ile ilgili deprem olabileceği yönündeki açıklamalarım nedeniyle bölgedeki yerel televizyonlar ve vatandaşlar beni sürekli arıyor. Ben buradan tekrar Van için söylediğim deprem olasılığının aynısını Kahramanmaraş içinde bir kez daha yineliyorum. Burada meydana gelecek olan depremin en az Richter ölçeğine göre, 6.3 büyüklüğünde olacağını tespitlerim neticesinde tahmin ediyorum” dedi.

(İHA)

[/b] [/quote]

[b][size="3"][color="#FF0000"][marquee=' Lütfen konuları yorumsuz bırkamayınız,teşekkür iletileriniz için teşekkür butonu kullanınız forum kuralları gereği '] Lütfen konuları yorumsuz bırkamayınız,teşekkür iletileriniz için teşekkür butonu kullanınız forum kuralları gereği[/marquee][/color][/size][/b]