Jump to content

Tncxp Usb Den Yüklemek İstiyorum?

PHT-V18
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar mrb.. bii konuda yardımınıza ihtiyacım var tncxp yi cd ye yazdıkdan sonra format atmayı denedim ama pc den direk yüklediğim için bios ayarlarını yapsamda yeniden başlattığımda cd den okumayıp gene windows açılıyor.. cd den dolayı kaynaklanabilceni düşündüğümden tncxp dosyaların hepsini USB ye yükleyerek format istedim onda da bios ayarlarını yaptıtğım halde hem laptop da hemde pc de açılırken direk ( yüklemek için bir tuşa basın ) yerine farklı bii yazı çıkarak hata veriyor ve hiç bir işlem yapmıyor ve pc yi kapatmam gerekiyor.. sizden ricam USB den yükleme yapabiliyormuyum yapabiliyorsam nasıl yapabilirim bios ayarlarında bilmediğin farklı bii ayar mı yapmam gerekiyor ??? Lütfen yardımcı olurmmusunuz???

şaka mı yapıyorsun bilmiyorum ama bana hiç bilgin yok gibi geldi ben yinede yardımcı olacağım sana

önce tncxp konusunda görmüş olduğun bütün linkteki dosyaları indir ve onu winrar programını kullanarak aç. açtığında sonu .iso olan tek bir dosya oluşacak. bu iso dosyasını nero ile kalıp yazdırma seçeneğinden iso yu gösterip boş cd ye yazdır. artık boot edebilen bir tncxp sahibisin. şimdi bios da açılış önceliğini cd-rom seçip cd yi tak ve kaydedip yeniden başlat sonrası zaten kurulum.

usb den kurmak istiyorsan forumun arama çubuğuna usb den xp kurulum yaz ve arat onlarca hazırlanmış konu olduğunu göreceksin hepsine göz at istediğinde kur.
ben garanti çalışan örnek bir usb kurulum konusu veriyorum. sana kolay gelsin

http://www.tnctr.com/topic/165153-winsetupfromusb-v10-flash-diskden-format-prog/page__p__966954__fromsearch__1#entry966954

[quote name='PHT-V18' date='23 August 2011 - 01:24 ' timestamp='1314051867' post='1068072']
saten bilgim olmadığı için bilgi almak istedim genede saol çok bilmişliğini göstererek yardım ettiğin için ;)
[/quote]

rica ederim iyilik yap denize at

arkadaşım sana vereceğim adreste en kolay en sorunsuz şekilde belleğe boot edeceğin programı ve sayfasını vereceğim ben diğerlerini denedim bunun kadar başarı lı olmadı çok kolay xp için en alttaki try an unlisted isoyu seçeceksin browseden iso dosyasını göster sonra create yap yükleme penceresi gelene kadar devam et okadar

http://www.tnctr.com/topic/165427-usb-den-win7-sp1-kurulumu-ve-multiboot-usb-yapma/

Edited by the67