Jump to content

Dijital Uydu Alıcılarına Yazılım Yüklemek?

Guest _ULTIMATE_
 Share

Recommended Posts

Cümleten kolay gelsin arkadaşlar

Bizim evde Vestel [b]DVB 5000-X CI receiver var. Alalı herhalde 7 yada 8 yıl oldu. Yeni yazılımı var mıdır?
Varsa nereden nasıl yüklerim?

[/b]Dijital uydu alıcılarına yeni yazılım yüklemek zormu?
Yeni yazılım yüklersek ne kazanırız? Yüklemessek ne kaybederiz? :)

[b]Yeni yazılımla ücretli kanallar şifreleri girilerek bedava izlenilebilirmi? :) Meraktan sordum :)

Google amcada arattım fakat konular çok karışık aklım karıştı.

[color="#FF0000"]Yazlım yüklemem için sırası ile ne yapmam lazım ?[/color]

Yardım edenlerere şimdiden teşekkürlerimi sunarım.
[/b]

Edited by &ULTİMATE&

dayım ayda 100 tl vererek bütün şifreli kanalları izleyebiliyor. ufak bi uydu alıcısı var. internette bi server üzerinden yayın yapan bi merkez var. onlar bu bağlantıyla şifreyi çözüp yayın yapıyorlar. ayda 100 tl alıyorlar. kota çok yemiyor. internet olmadan bi işe yaramıyor ama internet olunca bütün kanallar açılıyor

Şifreli kanalları anladık. Sağolasın.

Peki uyduya yazılım olayı nasıl oluyor.Nasıl yapılıyor

Edited by &ULTİMATE&

[quote name='&ULTİMATE&' date='12 August 2011 - 23:04 ' timestamp='1313179467' post='1061769']
Cümleten kolay gelsin arkadaşlar

Bizim evde Vestel [b]DVB 5000-X CI receiver var. Alalı herhalde 7 yada 8 yıl oldu. Yeni yazılımı var mıdır?
Varsa nereden nasıl yüklerim?

[/b]Dijital uydu alıcılarına yeni yazılım yüklemek zormu?
Yeni yazılım yüklersek ne kazanırız? Yüklemessek ne kaybederiz? :)

[b]Yeni yazılımla ücretli kanallar şifreleri girilerek bedava izlenilebilirmi? :) Meraktan sordum :)

Google amcada arattım fakat konular çok karışık aklım karıştı.

[color="#FF0000"]Yazlım yüklemem için sırası ile ne yapmam lazım ?[/color]
Yardım edenlerere şimdiden teşekkürlerimi sunarım.
[/b]
[/quote]
yazılım yüklemek cihazın da arıza varsa yazılım kaynaklı,kanal geçişleri yavaşsa menü sünü deyiştirmek yerli platformları kesinlikle açmaz sadece biss şifrelemesi yapan kanalları açabilir örneğin bir maç var bunu star kanalı canlı yayınlıyor karasl yayında şifreyok uydudan yayında bis şifreleme var bunu belki açabilirsin yazılım yüklemek cihazın software versiyonunu güncelleyebilirsin senin cihaz sağlamsa hiç elleme hele vestelse elinde kalabilir

Edited by emrah48

[quote name='br3' date='12 August 2011 - 23:30 ' timestamp='1313181054' post='1061793']
5 6 sene önce 5 tl verip bilgiseyarcıda yüklettiriyorduk bende neta 1040 var cihazım kafayı yedi ozamanlar 1 ayla 6 ay arası şifrekırılıyordu şimdi günlük değişiyor
[/quote]
kardeş şimdiki şifreleme sistemi çok güçlü kırsan ne olacaki yabancı uydulardi 13 derecedi uydu şifrelerin kırılma sebebi po...o film için zaten maç yayını kırmak çok zor

yeni yazılım yerine cihazına uygun EMU yazılımı yükle veya yüklettir. şifresini bulabildiğin kanalların şifrelerini elle gir.
bu arada yeni cihazlar kendini uydudan güncelleyip şifreyi çözüyormuş tabi hepsini değil
Belkide cihazında emu yüklüdür
vestel şifre menüsüne giriş.
önce emü programı atılıyor
menü de iken 1203 yazılınca girilebiliyor
yada
MENÜ - 1903 tuşlayınca girilebiliyor.

aphro menüler için kumandadan kumandadan menü 6666666 tuşalyın B.I.S.S Satırına gelip k.e.y i girin
Mavi Menüler için ise emu yazılımı yüklü ise kumandadan Menü 1903 tuşlayın B.I.S.S satırına gelin keyi girin.

Edited by kalelibilişim